Onuncu boyutu bana anlayabileceğim şekilde anlatabilecek var mı? Tabi dördüncü boyuttan itibaren.

Anlayamadım gitti şu işi. Zamanı büküyorlar ediyorlar bir şeyler yapıyorlar sonra cart onuncu boyut diyorlar. Ne biçim iştir bu :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 4. boyutu hadi anlatırım 5. boyutu da STV'den link veririm ancak 6. boyuttu daha hoca işlemedi.

0|0
    0|0
    • Youtubede izledim ama anlayamadım onu eğip büküyorlar ordan oraya taşıyorlar. Değişik iş valla. Bir yerde okudum 10. boyutu anlamak için sicim teorisini anlamak falan gerekir diyorlar.

• National Geographic belgesellerini izleyeceksin o zaman onlar güzel anlatıyor.

• Bu arada STV'nin boyutları da süper :) Kalp gözleri falan.

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba, sana 11. boyuttan yazıyorum.

10. boyut ne nan ?

0|2
    0|0
  • Ben şu an beşinci boyuttayım,dördüncü boyut zaman/süre,beşinci boyut ise kuantum evrende var olabilecek olasılıklar,paralel evrenler yani.Ama şu anda kafayı yemek üzereyim,çok deliiicee !:))

0|0
    0|0
  • 3 boyutlu yaşantıda bana 10. boyuttan bahsetme lütfen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım 3. boyutu anlayabildin mi de 10. boyuttan bahsediyorsun. Bırak takılsınlar onlar kendi kendilerine sen gerçek hayatta takıl :))

0|0
    0|0
    • 3. boyuttan sonra takıldım işte. Eğilip bükülmeler başlıyor sonra. Hadi 4. boyut neyse de 5, 6 falan hepten karmaşık :)

• Fazla uğraşma bu işlerle yakarsın contaları, hepten girersin 10. boyuta töbe çıkamazsın :))

• Oturup izliyorum bunları youtubeden. Sonra oğlum bunlar senin neyine diyorum. Gülüyorum kendime. Ama bir gün sonra tekrardan bunları izlerken buluyorum. Tekrarlanıp gidiyor bu şekilde :)

• ben onların kulağını bi bükecem boğazlarına kadar pisliğin içindeki reel hayatlarına geri dönecekler rüyadan uyanıp

0|0
    0|0
  • 10 dakiler bizden değildir. Sen memleketine dön

0|0
    0|0
  • o değilde ben yedinci boyuta bayılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...