Film zevkine guvenenleri soyle alalim?

Fantastik filmlerden hoslanmiyorum ama o fantastik konuyu bana cok gercekci bir sekilde aktarabiliyorsa basimin ustunde yeri var (lostta oldugu gibi) . bayildigim film tarzi ise ;filmi izlerken senaristine hayran kaldigim, beni sasirtan ve sonunu asla tahmin edemeyecegim filmler.(fight club, zindan adasi, inception, icinde yasadigim deri) sıkı bir dicaprio takipcisiyim inanilmaz kaliteli bulurum oynadigi filmleri. sevebilecegimi dusundugunuz filmleri yazar misiniz? tesekkurler

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fantastik değilde sana bilim kurgu önereyim tom cruise oynuyor. Beğeneceğini düşünüyorum. Yarının Sınırında.
    http://www.fullhdfilmizle.org/
    Bu sitede dublaj ve altyazısı var

0|0
    0|0
    • Cok dogaustu mu? Sacma dedirtecek cinsten?

• Çok değil ama başlangıç tarzı gibi. Uzaylı vs hikayesi var ama ona takılacağını sanmam. Saçma olsaydı imdb si 8 üstü olmazdı

Erkekler Ne Diyor 14

• Edge of tomorrow 2014 Yapımı bir bilim kurgu ve aksiyon. Başrolunde Tom Cruise oynuyor. imdb puanı +8 tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Malefiz muhteşemm

0|0
    0|0
  • Ben izlerim ama hiç favori filmlerim arasında fantastik yoktur. 2 tane fantastik önereyim fantastik hikaye arada kaynıyor ve filmlere ayrı tat veriyor.
    1- Pan's Labrinth.
    2- Biutiful.
    Not: 2 sininde İspanyol filmi olması sadece tesadüf benim için :)

Di caprio seviyorsan Demir maskeli adam, kanlı elmas ve köstebeğide güzel filmlerdir. Tom Hanks le oynadığı sıkıysa yakala, büyük usta Tarantino' nun son filmi Django da da rolü ve oyunculuğu süperdi. (Christoph Waltz la kıyaslanamaz tabiki)

0|0
    0|0
  • wilma jojovic in oynadığı bir film var tam senlik senarist adamı ters köşe yapıyor adını bulunca paylaşırım :))

0|0
    0|0
  • Para Avcısı.
    YENİ BİR FİLM.
    Ve ailecek izlenebilecek bir film değil , seks sahneleri çok var onun için kontrollü ol.
    Ve başrolde Leonardo Dicaprio var.

0|0
    0|0
  • E. T Gelecege donus into the wildi izlemelisin buefsaneleri pekbilen yok into the wild disinda

0|0
    0|0
  • Memento iyi bir seçim olacaktır.

0|0
    0|0
  • Yalnız fight clup ta dicaprio oynamadı Farklı bir tür önereyim sana zincirsiz bunda da dicaprio oynuyor farklı güzel film

0|0
    0|0
  • Wanted

0|0
    0|0
  • Başlangıç en iyi filmi bana göre izle tavsiye ederim ama ilk izleyisinde anlamayabilirsin

0|0
    0|0
  • Temple grandin

0|0
    0|0
  • Limit yok

0|0
    0|0
  • ineklerin intikamı.1984 yapımı film türkçesini bulursan banada linki yolla.

0|0
    0|0
  • Olağan şüpheliler, köstebek, kimlik, makinist, evdeki düşman, uçuş planı, mesaj, old boy,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni yildizin altinda , ask filmi seviyorsan izle ama aglarsin yani..

0|0
    0|0
    • Ask filmi sevmiyorum tesekkur ederim. bu filme sinemada girdim ve ikinci partini izlemedim ciktim cok sıkıldım:(

Yükleniyor...