Bu zamana kadar okuduğunuz en iyi kitap?

Şems i tebrizi ve Mevlanayı anlatan derin düşüncelere salan harika bir kitap.
Ahmet Ümit Bab-ı Esrar

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Çin işkencesi
    okurken agladigim kitap

0|1
    0|0
    • Emine Şenlikoğlu Sol devrimin ve komünizmin Anlatıldığı duygusal bir kitap. Kitaplar hakkında ufak bilgiler de verirsek , bişeyler öğrenebiliriz diye düşünüyorum.

• Hemen hemen tüm kitaplar var. Kitap evinden çok çok uygun fiyatlarla satılıyor. 1000 kitaplık bir arşivim telefonum da. Yaklaşık 1 gb falan alan kaplıyor. Paylaşma olanağı varsa memnuniyetle paylaşırım seninle.

• Tsk ederim dost'dumcum

Kızlar Ne Diyor 3

• One day-Bir Gün

0|1
    0|0
  • Anna Karenina- Leo Tolstoy.

0|1
    0|0
  • Kimya hatun yazarini unuttum sensu tebrizinin esi mevlanin kizi idi

0|0
    0|0
    • Sinan yağmur olmasi gerekiyor. Çok güzel bir kitaptır. Kim yanın ölümü beni çok etkilemiştir.

• Hoca zaten adam olsa öyle büyük bir müslümana küfür etmez
      .

• Kitap okumayan insanlar duyduklarina inaniyor ben muhtesem yuzyilina karsiydim padisahlari haremden cikarmayan bir tarihten bahsediyor halbuki bu hic dogru degil kitap okunmasinin artmasi lazim ve o gundu olaylari gunumuzle karsilastirmak buyuk hata sehzade mustafa gunahsiz miydi herkes onun icin agladi gunumuzde bir kadin kanuniyi sikayet etti muhtesemligi kalksin diye bu olaya insan gulsemi aglasami sasiriyor okunmayan yoplumun tarihimin hakkinda yorum yapmasi beni sinirlenditiyor bir tarihci olarak durumu anlatmsya calidiyorum ama tvden ogrenmeyi daha iyi goruyorlar

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...