İzlediginiz en iyi animeler hangileri?

Şu aralar Claymore izliyorum ve gerçekten aklımı alacak gibi. Tam bir animaniac olduğumu da söylemeden edemeyeceğim. Aklınızda kalan ve en iyileri dediğiniz 2-3 animeyi söyler misiniz ?

-Fullmetal Alchemis

-Elfen Lied

-Gantz

benim için en iyiler bunlar.

Güncellemeler:
Alchemist*
Her ne zaman soru yayınladıktan sonra bir de abaza arkadaşlık teklifleri akınına uğramasam, daha güzel olacak da ! Napalım ...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Claymore çok iyi ama sonu yarım bitiyor resmen, kaç yıl oldu yeni bölümlerini de çıkarmadılar. Mangası devam ediyor ama aylık olarak çıkıyor o da. Mangada konu yıllarca bitmez daha şirketi bile açıklamadılar.

FMA 2 serisini de izledim Brotherhood izlediğim en iyi animeler arasında

Senin yarım animeleri izlemek gibi bi alışkanlığın var galiba Gantz'ın da düzgün bittiğini söyleyemeyiz.

1|0
    0|0
    • evet ama claymore'dan cok etkilendim. 13. bolumda falanim. FMA derken zaten "Brotherhood" serisi beni benden alan goturendi. Diger FMA ipe sapa gelmez bir anime... Brotherhood, izledigim en iyi animedir. Gantz, gore ve adult olup ilginc olan animelerden... Tabi bakma, oyle her sahneyi kaldiramam ben : )

• Brotherhood yokluğunda güzel animeydi o da, Abdurrahman Çelebi hesabı.

O bünye Elfen Lied izlediyse gantz falan dinlemez. Filmi de çıktı Gantz'ın tavsiye ederim.

• izledim ^_^ de, Brotherhood ile ilk anime arasinda hem senaryo, hem kurgu, hem grafik, hem gorsellik bakimindan daglar var.

Yok yok, elfen lied, gantz'a gore daha ahlakliydi :) Gantz'in R-rated versiyonunu yapilmasi lazim. X-rated ile ellerimle ekrani kapamaktan bunaldim. Bakamiyorum iste : S

Erkekler Ne Diyor 11

• Anime izleyemiyorum. Görüntüler bir acayip geliyor. Biraz avatar izlemişliğim var.

Pokemon da anime sayılır mı bilmiyorum ama çocukken izlerdim tabi.

1|0
    0|0
    • ızlemelısın kesinlikle. pokemon amerikan yapımı diye sanıyorum, anime sayılmıyor o yüzden.

• elfen lied. death note. afrosamurai.

1|0
    0|0
  • a nightmare before christmas

1|0
    0|0
  • Bleach,Death note,Elfen lied,Dragonball Z Gt,The Last air bender Avatar...

Ama en iyisi Deat Note tabiki...

1|0
    0|0
  • One Piece...

1|0
    0|0
  • family guy :DD

1|0
    0|0
  • dash kappei dragon ball

1|0
    0|0
  • Death Note

A dog of Flanders

1|0
    0|0
  • anime diyince aklıma cinsellik bölümü geldi nedense :D başkada anime izlemem ama aklımdaki animeler dehşet :D

0|0
    0|0
  • Anime izlemem

0|0
    1|1
  • Avatar animeye giriyorsa bi onu izledim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Basilisk

Yürüyen Şato

Ruhların Kaçışı

Komşum Totoro

Küçük Cadı Kiki

Rüzgarlı Vadi

Ateşböceklerinin Mezarı vs vs demişim :)))

link

1|0
    0|0
  • desu noto : ))

bokura ga ita

K-On

usagi drop

en sevdiklerimdir

birkaç bölüm nana izlemiştim ama japon filmlerinide çok severim dizilerinide esasen herşeylerini seviyorum :)

1|0
    0|0
  • itazura na kiss

lovely complex

death note

usagi drop

rec

vampire knight

nodame cantabile

la corda dora

...

1|0
    0|0
  • Death Note benim için en iyisi.. Spirited Away ve Hayao Miyazaki'nin hemen hemen tüm animeleri..

1|0
    0|0
Yükleniyor...