Köşe yazarı olmak için neler yapmak gerek ya da senarist olmak için?

kurmaca konusunda iyiyim değerlendirmek istiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• çevre şart ya uzun zmandır girmiyordum senınkıyle aranız ne oldu ? düzeldimi o?

1|0
    0|0
    • işte ben onu bir kaç ay daha unutamadım sonunda dayanamadım uzak olmanı istemiyorum gibi bir mesaj yazdım.. yok özledinmi gel özlem giderelim falan dedi sonra yine cinsel konulara girdi bunaldım.. sevebileceğim bir insandı böyle canice yaklaşbildiğine inanamıyorum.. çok sinirlendim estim gürledim biraz.. sonra da "üzülmeni istemiyorum, ben de seni istiyorum ama bu şekilde değil.. ne olduğunu nereye varacağını bilmeden üstelik günah.. ben evlendiğim adama ait olucam artık buna eminim sen benim sarılmamla yetinmezsin" yazdım.. bir buçuk aydır falan konuşmuyoruz gelsede güvenimi toplaması çok zor.. faceden herkese açık gönderi yapıyo umursamıyomuş gibi ama bunu yaptığı içinde umursadığı belli.. ben bir aydır facede de hiç bişy yapmıyorum o göremez yani.. ümidimi kesiyorum.. son yazdığım mesaj iyi olmuş mu ben rahatladım da öyle yazdığım için

• günde 10 dk face ye giriyorm 5 6 ay kadar cok yogun olucam hıc acamam sadece faceden acık olurum oda günde 10 dakıka waktım yok.. hayatta yapılacak cok sey war ama zaman cok kısıtlı. s Neyse mesaj olarak atarsan faceden eklerım iyi günler

• Barbaros Hayrettin Çatal ( sıkıntı yok yazar parantez ıcı ) BB

• Gazetecilik öğrencisiyim ama sana bir yararı olur mu bilemem. Soruların olursa (daha detaylı tabi) cevaplandırabilirim.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bende olmak istiyorum cevapları bekleyeceğim :)

0|0
    0|0
  • cevap buldun mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum ama galiba çevre :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...