Hakan Günday okur, bilir misiniz?

Hakan Günday'ı tanır okur ve kitaplarını sever misiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Severim Hakan Gündayı çoğu kitabını da okudum bir Malafayı beğenmemiştim diye hatırlıyorum
    Piç romanıyla tanışmıştım devamı çorap söküğü gibi geldi.. Araba tamircisine gittikleri kısımdaki konuşmaları özellikle sevmiştim garajdaki konuşma
    Kısaca okurum severim hep yazsın..

0|0
    0|0
    • En çok az ile daha yı sevdm ben ama azil i de çok merak ediyorum.

• Dahayı bekletiyorum
      Azil çok sağlamdı sakin kafayla okunacak kitaplardan..

Erkekler Ne Diyor 3

• tüm kiatplarını hatmettim bir zippom olmadığı için sol koluma kazıttım 'taedium vitae' yi , hayatı çırılçıplak önünüze seren edebiyat dünyasının deyimiyle kağıda kusan yazar , bu kadar çarpıcı olabilir gerçekler tespitler , ve o baş döndüren kurgu nasıl anlatılır ki , kıymetini bilmeyecek okumasın manuu...

0|0
    0|0
  • Piç ruhunu, deliliği iyi bilir. Severim. Bazen fazla kassa da iyidir efem.

0|0
    0|0
  • O beni tanıyormu?

0|0
    0|0
    • Sen elmayı seviyorsun diye nebliim elmanın da seni sevmesi şart mı ya da zeki Müren de bizi görecek mi gibi klişelerin yenisi miymiş bu

Kızlar Ne Diyor 3

• Kinyas ve Kayra'sını okumayı çok istesem de henüz kısmet olmadı.

0|0
    0|0
    • Doğru kitabını okumaktan başlarsan daha çok seversin. Tavsiyem önce Az ' ı okuman.

• Aslına bakarsan bütün kitaplarını alma gibi bir planım var ancak şu an için malesef durumum müsait değil. Az kitabını piç kitabını vs biliyorum az çok konularını vs hep internetten araştırdım zamanında. Ancak nedense Kinyas ve Kayra'ya karşı ayrı bir okuma isteğim var.

• Off abla canim sikkin

0|0
    0|0
  • tanışmıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...