Duygusal filmlerde ağladığınız oluyor mu?

Duygusal filmlerde ağladığınız oluyor mu?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben böcek görünce ağlayan birisiyim ağlamıyorsam bil ki sıkıntı var o zaman :)

0|1
    0|0
    • Böcekten korktuğun için mi ağlıyorsun :)

• @abdullahaykul7171 l*n tarihini bilmiyorum ahah her aklima gelince sabah 9.05 de acarim kemani dururum durusa :)

• daha öldürdüğü örümceğin tarihini bilmiyo
      neyse en azından öyle yap
      @Sonas

• Ağlayamıyorum birtek titanicte ağlamıştım

0|0
    0|0
    • Çaba gösteriyorsun ama olmuyor o da ilginç

• Tam havaya giricekken internet kasıyor herhalde bilemiyorum

• Özcan'ın son filmini izle etkili olur

• Evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman

0|0
    0|0
  • Duygusallık hiç bana göre bir şey değil açıkçası..

0|0
    0|0
  • Evet çok az

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağlamak insani bir tepkidir. Ağlayan kişi duygularının etkisindedir ki ağlıyordur.
    İçinde bulunduğumuz bu acımasız dünyada savaşlar, ölümler, cinayet son derece normal bir hale geldi. Zorbalık, kötülük ve vahşet gibi kavramlar normal karşılanır oldu. Toplumun içerisinde duyguların yeri kalmadı. Hatta çiftler arasında bile sevgi artık nadir bulunur oldu. Halbuki dünya duyguların hüküm sürdüğü zamanlarda ne de güzel bir yerdi. İnsanlar güler, sağlar, üzülür, sevinir kısacası yaşarlardı. İzlediğiniz bir film karşısında bir şeyler hisssedip bunun karşılığında ağlayan insanları görmek insanlığın ve duyguların hala kaybolmadığına işaret olarak kabul ediyorum.

Schindler's List filminin seyredenler Liam Neeson'ın filmin yaptığı konuşmayı hatırlayacaklardır. O unutulmaz ve düşündürücü belki de içimizi burkup insanlığımızı hatırlatan sözler hangimizin yüreğine dokunmaz ki.
    1979 Yapımı The Champ'de boksör babasının arkasında ağlayan bacak kadar velet Ricky Schroder hepimize bir şeyleri hatırlatmamış mıydı?
    The Green Mile'ın her sahnesi ruhumuza dokunmaz mı. Yaşanan hayatlarda alınan zor kararlar karşısında ağırlığın altında ezilen ruhları görüp hangimiz duygulanmayız ki. Tanrının mucizelerine, yaşamın tekrar dönüşüne ve lanetin insanı nasıl yalnızlaştıracağına dair harika bir filmdi.

Ağlayan insanları görürseniz onlara sarılın. Duyguları olan insanlar güzel insanlardır.

0|0
    0|0
    • En son izlediğim su ve ateş filmini izlememi istedi kız arkadaşım ve insanın gözleri doluyor bu arada cevabın için teşekkürler

• Salya sümük hemde

0|0
    0|0
  • Cok sukur hic aglamadimm :)

0|0
    0|0
    • Sen ağlayanlara gülenlerdensin galiba :)

• sadece gözlerim doluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...