Müzik enstrümanı çalan var mı? Klarinet çalmak istiyorum.

Klarinet çalmayı öğrenmek istiyorum, hayatımda enstrüman çalmadım. İlkokulda biraz flüt çalmıştım bir de okul korosunda çelik üçgen çaldım.

Klarinet aniden kanıma girdi. Sizce zor mudur? Müzik enstrümanı çalan var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ney Üflüyorum uzun süredir.

Üflemeli çalgılar hem çok güzel hem de çok zordur. Zor olması onu daha özel ve güzel kılar.

0|0
    0|0
    • Ablam kardeşim yaşını bilemedim bide bana öğretsen ses çıkarıyorum ama nota yok :((

• vayy süper. ne kadar süredi üflüyosun peki? bende 9,5 yıldır üflüyorum bi grupta ve restorantta çalıyorum. yan flütte çalıyorum 3,5 yıldır. neyle aslında bağlantılı öneririm. bu konuda merak ettiğin olursa mesaj atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Keman çalıyorum ben. Hiç bir müzik aletini ilk günden çalamazsın elbette :) Azim, sabır ve kararlılık gerekir. Ama asla pişman olmaz, bıkmazsın müzikten. Sabah git çalmayı öğrenmeye başla bence :) Kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • Klarnet çalmak zor diye duymuştum. Ben gitar çalıyordum, gayet kolay, hatta çok kolay.

1|1
    0|0
  • Neden denemiyorsun.Önce bir dene kendini sına.İçinden geliyosa üstesinden gelirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla ben piyano çalıyorum ve sana şunları söyleyeceğim:

1-) İlk 6 ay falan güzel bir müzik çalabileceğini sanmıyorum. Zira enstrümanların nasıl çalıştığını anlamak ve onları optimum şekilde kullanmak zaman alan bir iştir.

2-) Ne kadar genç yaşta başlarsan o kadar iyi, çünkü enstrümana ayıracak o kadar boş zamanın olur.

3-) Piano hep benim duygularımı anlattığım can dostum olmuştur, özellikle de kendi müziklerimi yaratmaya başladıktan sonra. Kendimi kötü hissettiğimde parmaklarımla ağlayıp, kendimi mutlu hissettiğimde parmaklarımla gülmüşümdür hep. Ruhumun kopmaz bir parçası haline geldi benim pianom. Büyük ihtimal bunlar her enstrüman için de geçerlidir.

4-) Müzikle uğraşan insan kötülükle uğraşmaz der anneannem, ne kadar doğrudur bilmem.

Kısaca, sonuna kadar arkandayım kardeş!

=)

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra hiç biri zor olmaz. Gitar çalıyorum da artık herkes çalıyo zaten gitar ayrıcalık falan değil :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...