Bir yere gittiğimde kıblenin yerini neresi olduğunu en kolay nasıl anlayabilirim?

bu arada pusulam felan yok alabileceğim zamanımda yok ona göre yazarsanız daha iyi olur.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• valla onu namaz kılanlar daha iyi bilir.bişe diyemiycem. ama bence birine sormalısın.

0|0
    0|0
    • soruyorum işte burda int.de araştırdım biraz pusula felan almalısınız diyo veyahutta sabahleyin güneşi takip etmelisiniz felan diyoda ondan sordum başka yolu var m diye

• kime göre güney neye göre güney sağa dönsem güney başka yönde sola dönsem başka yönde :) neyse bakçaz artık bi çaresine teşekkürler

• her zaman güneşin doğduğu yönü sol tarafına alırsan karşın güney, arkan kuzey ve sağ tarafın batı olur.

Kızlar Ne Diyor 2

• cami minaresnn en tepesnde bişe var ya hilal o hilalin uçları bi yöne bakıyo sanırım güney ama emin değlm tam yönden ona bakabilrsn

dışardaysan etrafta cami de yoksa saate bakarak güneş ne taraftaysa doğu batı bulup ona göre güneyi bulabilrsn

0|0
    0|0
  • Gizli sorulacak bir soru mu bu anlayamadım :s!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• telefonun akıllı telefon mu değilse yanında anahtarlık gibi pusula bulundur

0|0
    0|0
    • bak dedim ama soruyu okumadın sanırım akıllı telefon değil ayrıca pusulada alcak vaktim yok

• kardeş herhangi bir yere göre niyet et sorun olmaz (: bir seferlik

Yükleniyor...