Reaksiyon Dizisi Hakkında Görüşleriniz?

Reaksiyon Dizisi Hakkında Görüşleriniz?
Dizi içerigii oyuncular kurgu vs görüşleri olan izleyenler yanliz
bilmeden izlemeden yorum yapmayn

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• oldukça iyi bir dizi ama türk dizilerinin tek jön üzerine oynama hastalığı bu dizidede var. sadece ibrahim çelikkol tek kahraman ileri ki bölğmlerde bu ağırlık dizi üzerine dağılır inş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir sürü dizi yayına giriyor
    şimdilik izlenebilir dizi olarak o var gibi geldi bana
    oğuz karakterini biraz abartmışlar ama onun dışında ilgi çekici hikayesi var
    ilerde cıvıtmazlarsa güzele benziyor

0|0
    0|0
    • inş civimaz cunki oğuz hangi filimde oynadiysa hep yarida bitti :D ne varsa adamda

• hikaye bozmazsa izlenir bence Oğuza rağmen :)

Erkekler Ne Diyor 5

• ilgimi cekti o dizi acikcasi:))
    izliyorum

0|0
    0|0
    • Bende öyle bordo bereliler felan var bayadir öyle bir filim izlemedik aksiyon felan

• Aslında güzel dizi ama biz Behzat amirimize kötü rol yakıştıramadığımızdan bir de o genç subay arkadaşın dizide öne çıkmasından dolayı biraz garipsiyoruz

0|0
    0|0
    • :D ben başda onu iyi sandimda olay cok farkli sanirim ela başi o :D gene pisko gene fena oyuncu adam sanki kendini oynuyormuş gibi rahat

• Profosyonel çok bir behzat başgan bir de nejat işler on numara ikiside

• Efektler berbat

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda izlediğim en iyi dizilerden biri. türünün ikinci örneği.(kızılelma)

0|0
    0|0
  • Turkiye üstü bir dizi bence.

0|0
    0|0
    • Üstü demeyelimde kaliteli bence şu an vadi kaçak bunlarla ayni kalitede ama onun kurgu daha i geldi bana hem yeni heycan

• Vadiyi farkli yapcaz diye yalpaliyolar. Ben 10 senedir ilk defa sklmaya basladim. Kacagi hic izlemedim.

Yükleniyor...