Yazar olmaya karar verdin ve?

Çevrende samimi bulduğun kişilere bu durumu anlattın fakat herkes önce ufak adımlarla başlamanı tavsiye etti ancak sen çok başarılı olacağını düşündüğün tek bir eserle ortaya çıkmak ve adından söz ettirmek istiyorsun yani hiç halat kullanmadan dağın zirvesine yerleşmek gibi... Tercihlerinizi anket yoluyla belirtiniz.

• Çevrenin dediği
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
  • Senin istediklerin
    50% (2)75% (3)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• O kadar sabırlı değilim. Reaksiyon görmeyi isterim ki ona göre devam edeyim ya da pes edeyim. Çevre mantıklı bir yönlendirmede bulunmuş deyip uyarım

0|0
    0|0
    • Mantık çerçevesinde hareket etmek isteyen biri bilim ve benzeri dallar ile uğraşmalıdır diye düşünüyorum ben :)

• Sizin sayenizde soru da ki eksikliği fark etmiş olduk , benim soruyu sorma amacım düşündüklerimi değerlendirmeniz değil aynı durumda olsaydınız siz nasıl davranırdınız, ayrıca sorunun sonuna tercihlerinizi anket yoluyla belirtiniz diye de not düştüm yorumlara nezaketen ve düşüncem hakkında merak giderici şekilde cevap vermekteyim , son olarak teşekkür ederim size de kolay gelsin :)

• İyi o zaman sorunuza en basindan uygun cevap vermisim. Ben tesekkur ederim:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Çevremdekileri dinlerim. bir yandan adım adım ilerleyip tecrübe kazanırım. bir yandan da konu olarak bir fikrim varsa onu geliştirmeye çalışırım

0|0
    0|0
    • Zaten pat diye ortaya bir eser çıkaracak halim yok elbette tecrübeler edinilecek sürekli okuyarak , eleştirerek. Aynı zamanda bir eseri tamam oldu bu artık yayınlayalım demek yazarın nihayi amacıdır başlarken ama çok uzun uğraşlar sonucu çıkar.

Erkekler Ne Diyor 1

• cabuk yukselen cabuk cakilir kardesim. kimse halat kullanmadan cikmadi o dagin tepesine. ha calisirsin cabalarsin hatalar yapa yapa kitaplari yuzbinler satan bir yazar olacam dersin inanirim desteklerim. ama tek bir kitap ve zirve fazla utopik

0|0
    0|0
    • Fazla ütopik? dostum hayal gücü bu sınırlarsan başarılı olamazsın.

• o burada yemez kardes. insanlar yillarini veriyor binlerce sayfalarini daha iyisini yapabilmek icin yirtip cope atiyorlar. edebiyat tarihinin en usta isimleri bile ilk denemelerinde zirveye oturmamislar. bu ozguven fazla. mutevazi olup yazmaya basla sonra daha iyisini yazarim diye diye gelistir kendini. kusura bakma ama bir kitap yazip isteen iyi eserim iste zirveye tasiyacak eserim bu olacak demen hayalgucu degil egoistlik

• Kardeşim ben normalde değil ama bu konuda gerçekten inatçıyım insanın isteyipte başaramayacağı şeyler çok azdır ki bu isteğimin daha önce gerçekleşmemiş olması benim de gerçekleştiremeyeceğim anlamına gelmez , sen ister ego de ister başka bir şey ama benim bu zamana kadar ki geçen hayatım hep denenmemişi denemek cesaret edip istenmeyenleri istemekle geçmiştir.

Yükleniyor...