Evrim teorisini anlatacak bir müslüman var mı?

Hep ateistleri eleştirme derdinde olan arkadaslara sorum evrim teorisi gerçek değil diyen müslüman arkadaşlar evrim teorisini ne kadar aciklayabilirler acaba? Yalan dediginiz şey nedir

Not: hakaret vs. Sorumda yok ve yorumlarda da saygıyı bozmadan cevap verin.

Güncellemeler:
Beklediğim cevabı alamadım
Ah sizler ah ben size ne düşünüyorsunuz demedim yalanladığınizi zaten biliyorum sorduğum şu ne biliyorsunuz hakkında? Evrim teorisi gerçek mi değil mi demiyorum size. Siz evrim teorisi hakkında ne biliyorsunuz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için Cosmos izlemenin bir nebze yeterli olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Brn bilmiyorum demiyorum. Yalanlamaya meyilli arkadaşlar yalanladıkları şeyi biliyor mu diyorum? Tavsiye güzel ama Cosmos bencede izlenmeli

• Evrimi yıllarca araştırdım üstüne bu belgesel çok iyi gelmişti:)

Erkekler Ne Diyor 8

• dinazor çağında yaşayan komodo ejderhası büyüklüğündeki dev kertenkeleyle başlayan serüvenimiz milyon yıllar sonucu ve dinazor çağında hayatta kalma mücadelemiz bize küçülüp sıçan olmayı emretmiş bu işlem bizi daha küçük boyutta olup daha iyi saklana bilme dolayısıyla hayatta kalma mücadelemizde büyük avantaj sağlamış öyle ki gök taşı yağmuru ile yok olan dinazorlar çağında bu şekilde hayatta kalabildik. daha sonra biraz daha küçülük fare boyutuna geldik öyle öyle geçen yıllar sonucu o fare bir çok hayvanın ortak atası olmuş. buna kedi familyası maymun familyası da dahil daha sonra milyon yıllar sonucu kıllı insanlar oluşmuş ve o insanlar da gittikçe avlanmayı ve kendi silahlarını yaparak günümüzdeki insanları oluşturmuştur. kaynak: discovery hd showcase, curiosity evolution. evrimin yani canlıların genetik şifresinin değişmezliği sirke sineği deneği ile kanıtlanmış olup evrimi sonsuz çöküşün içine yerleştirmiş bulunuyoruz. öyleki canlıların ihtiyaçlarına göre mutasyona uğrayarak bir takım şeyler elde etmiş canlılar iddasına itafen milyon yıl olup hala yaşayan kör yılanların neden hala mutasyona uğrayıp en azından bir kol bacak ne bileyim yaşamını kolaylaştıracak bir takım hallere bürünmediğini veya neden neslinin milyon yıl geçmesine rağmen hala kör olmasının değişmediğini bu sayın evrimcilere soruyorum bana açıklasınlar. ve dünyadaki bütün canlıları oluşturacak bu genetik değişime dünyanın dahi ömrünün yetemeyeceğini siz değerli insanlarımıza düşünmek için önlerine sunuyorum. Hayırlı günler diliyorum. teşekkürler.

0|1
    0|0
  • . Amaçları bilimsel bir gerçeği savunmak değil, sözde bilimsel olan bir safsatayı, materyalist ve ateist dünya görüşlerini devam ettirebilmek uğruna yaşatmaya çalışmaktan başka birşey değildir.. o dönemin insanları o kadar cahil ki ne derse hee diyorlar..

Darwinizm'in en önde gelen aldatmacası, insanların maymun benzeri canlılardan evrimleştiği iddiasıdır. Bu iddia, oluşturulan binlerce hayali çizim ve maket yoluyla kitlelere empoze edilir. Oysa gerçekte "maymun-adamlar"ın yaşamış olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur. İnsanın en eski atası olarak ileri sürülen Australopithecus, şempanzelerden pek farklı olmayan soyu tükenmiş bir maymun türüdür. Evrim şemasında Australopithecus'un sonrasına yerleştirilen Homo erectus, Homo sapiens neanderthalensis, Homo sapiens archaic gibi sınıflamalar ise, farklı insan ırklarıdır. Bu sınıflamalar ile günümüz insanları arasındaki küçük anatomik farklar, günümüzde de Avustralya yerlileri, Pigmeler, Eskimolar gibi farklı insan ırkları arasında görülmektedir.

0|0
    0|0
    • Maymun adamlar? Sen olayı çok yanlış anlamışsın bilimsel birsey arıyorsan da Darwin dünyayı gezerek hayvanlar ve bitkiler toplamıstir. Bunları inceleyerek ortak ata kavramını yani evrim teorisine kanıt olan kavramı ortaya koymuştur.

• Tamam siz haklısınız..

• @Kaplan24 haksızsın demicem ama saygılı cevap lütfen. Bu soruda hakarete donusebilecek bir yorum istemiyorum.

• ateistlerin yalan, öyle bişi yok, biz aslında inanmıyoruz dediği her şeye inandıklarını biliyorsun herhalde değil mi :)

0|1
    2|0
  • Müslümanlarin Evrim üzeri tek bilgisi "Insanlar Maymundan geliyor" , Müslümanlara Evrim dedin mi sadece bunu bilirler.

Ah buda yanlis, bunuda demek gerek, Evrime göre Insanlar Maymundan gelmez.

1|0
    0|0
  • Hiç ilgimi çekmeyen bir olay. Ama teorinin tek grçekleri dikkat et (TEORİ)'nin gerçekleri olarak kendini bu safsatanın içinde bulan sizler yegane lejyonerlersiniz. Başka bir önemli açıklaması yok. Bu arada istediğiniz kadar evrim geçirebilirsiniz.

0|1
    1|0
  • az çok birşeyler biliyomda nasıl anlatacağımı nerden başlıcamı bulamadım :(

0|0
    0|0
    • Evrim teorisinin savunduğu görüş sence nedir? Ortak ata kavramı hakkında bilgin ne?

• bigbang oldu sonra canlı yaşamı milyolarca yıl gelişme gösterdi tek hücreli canlıdan başlayarak evrim geçirdikleri hakkında bir bilgi kalmış aklımda

• Kısmen doğru. Ama bu çok yüzeysel. Olsun hiç değilse darwinin maymundan geldiğimizi savunduğu sanmıyorsun. Teşekkürler cevabın için

• benim çok bir bilgim yokta mantık olarak sana sunu sorayım hayvanlar insanlardan öncemi yaratıldı?

0|0
    0|0
    • Çok hücreli yaşam 2.000.000.000 yıl ilk basit hayvanlar 60.000.000 yıl insanlar 200.000 yıldır var. Çok tanrılı dinler yaklaşık 7000 yıldır ve tek tanrılı inanç yaklaşık 2400 yıldır var yani evet hayvanlar insanlardan önce vardı

• neyse kardesim biz senle konuşmayalım senın bakış açın beni aştı allah yardımcın olsun :)

• De sene senin atalarında bir hayvandı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...