• Sor
  • Bence

Hip Hop dinleyen ve/veya o tarz giyinen birine bakış açınız ne olur?

Hip Hop dinleyen ve/veya o tarz giyinen birine bakış açınız ne olur?Mesela ben capimi takarı(genelde mavi LA cap),bol t-shirt ve bol kot giyerim

En İyi Görüş

• Hip-hop dinleyen insan illa ki bol pantolon bol t-shirt giyecek diye bir şey yok. Bu sadece Türkiye'de böyle sanılıyor. Aksine ünlü şarkıcı Kanye West geçenlerde dar deri bir pantolon giymişti.. Sana tavsiyem, illa ki bol bir kot giymek zorunda değilsin. O kalıplaşmış tarzdan vazgeç, kızlar kesinlikle daha çekici bulur. Ayakkabın siyah Vans, şapkan LA tarzı olsun -dar demiyorum ama hafif dar kot giyenleri daha çekici buluyorum- normal koyu renk kotlar ve dilediğin bir t-shirt. En azından bir tarzın olur ve kesinlikle garanti veriyorum daha ilgi çekersin. Çoğu kız sevmez öyle salaş erkekleri hatta.. Spor tarzınla hem rahat hem şık olmayı bileceksin. Yardımcı olmaya çalıştım, umarım dikkate alırsın. Kısaca çok bol olmaya gerek yok

• zaten üniversite başlayınca kotu daraltacağım zaten bol dediğimde belden düşen değil,çok hafif bol.Siyah Vans diyorsun ilgimi çekti bu :) kesinlikle dikkate alırım sağolasın

Kızlar Ne Diyor 5

• ben eskıden oyle bombol giyer hiphop dinlerdim hatta bi ara break dans bile yapmıstım ama yas biraz gecınce cevredekıler cok yadırgayıp laf yapınca maalesef kız gibi giyinmeye karar verdım halaada alısamadım :)

• ben 21 yaşındayım herkes yadırgıyor ama ben alışmışım bırakamam :) bıraksam da hayatta alışamam :) bence sen yine devam et kız gibi giyinmeye ama bazen de hip hop tarzı giyin :) hem sen uzak kalmamış olursun hem de çevredekiler eskisi gibi yadırgamaz :)

• arada dayanamyıp giyiniyorum zaten yaa :)

• capini yerim senin

• afiyet olsun :)

• tercih meselesidir. beni ilgilendirmez.

• Normaldir. Onlara farkli bakis acim yok. Hatta oyle giyinen arkadasim var.

Erkekler Ne Diyor 11

• Giyinme zevk işi de , öyle giyinince kendini zenci zanneden veletlere acıyorum. Onlar gibi yürüyüp onlar gibi konuşmaya çalışan özenti tipler birçoğu.

• yadırgamam herkes istediği gibi giyinir. çok ciddeye almam o tarz bir insanı açıkcası.

• Saygi duyarim.ama beraber oldugum insanin o tarz giyinmesini istemezdim

• Çevrede farklı giyinen insanları görmek güzel birşey...

• Öyle bi açı yok bende bakmıyorum bile

• bizim milletin gözünde iticisin yani farkın ve tarzınla,ama abd de olsan sorun olmaz.

• biliyorum ve zaten milletimizi anlamıyorum emolara falan garip bakmıyorlar ama benim tarzım işin içine girince uzaylı gibi bakıyorlar

• o tür konularda daha gerideyiz

• bizim arkadaş var böyle dangalağın selamı hey whats up dudee :D

• :D olabilir o bayağı bir özenti olmuş,ben böyle giyinsem de her girdiğim yere selamınaleyküm diyerek giriyorum

• Yok yaa.

• Garip oluo bnce çok abartılı diilmi :(

• bence benim giyimim pek abartılı değil ben kafasına suratına bandana,boynuna kolye takan gördüm(eskiden ben de bu bahsettiğim tarzdaydı,sonra kolye bandana falan çıktı) onlar abartılı

• yaninda yurumem

• zaten benim yanımda yürüyenler tehlikede çünkü giyiniş tarzımın yanında birde gözlerim yarı kapalı bir bakışım var o yüzden de hep polisler tarafından çevrilme sorunu var

• Forum İstanbul'da var öyle bi' mağaza. Ne zaman önünden geçsem bi' yadırgarım yahu.Bol t-shirt'ü falan basket oynarken giyiyorum ben. Normalde pek hoş durmuyor yov yov meaaan!

Yükleniyor...