Fatih; İstanbul'u fethetmiştir ama domatesin, patatesin, mısırın tadına bakamamıştır bile?

Fatih Sultan Mehmet İstanbulu fethetmiştir ama domatesin, patatesin, mısırın tadına bakamamıştır bile, hatta ihtimal odur ki Kanuni bile tatmamış olabilir bu tadları.

1-Peki zamanın dünya imparatorlarının bile haberi olmayan bu tadların farkına varmak nasıl bir şey?
2- Ayrıca Fatih, Kanuni'nin bile hiç domates yemediği bir dünyada siz neyin derdindesiniz?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemedilerse yemediler domates yokmus buralarda o zamanlar simdi her sey kesfedildi gozunde neden buyutuyosun zaferlerini kastediyosan tamam orda sorun yok ana belli bir aileden diye hic bir degeri yok gozumde ben de prenses olarak dogabilirdim ama geldim burada dogdum napayim yani tapayim mi onlara

0|0
    0|0
    • Büyütmek mi? Büyütme falan yok ki soruda. Sadece kendi dertlerimizi büyütmenin bir anlamı yok mesajı var soruda.

• Kanuni donates yemedi ayy ben dertlerimi neden buyutuyorum ki. Ahaha burdaki mantik?

• Obama'nın semiz otundan haberinin olmaması gibi birşey. neyse iyi eğlenceler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...