Dabbe 5 i izleyen varmi?

Ya cuma gunu gitmeyi dusunuyorum azazilin 3 gunetkisinde kalmistim dabbe nasil sizce?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• korkmak istiyorsan inanılmaz iyi bir film. çok iyi yani :D deli gibi korktum film boyunca, ışık kapalı yatamıyorum şimdi uykusuzluktan ölene kadar uyumuyorum :D

0|0
    0|0
    • Ya korkmadan degilde bir kiz arkadasimla gitcem fazla rezil olmam ins :)

• Ya ama oyle degilmidir kardesine nazin gecer ama elin kizi dinlemeyedebilir yani :)

• haklısın tabi :))

Kızlar Ne Diyor 3

• daha seyretmedm

0|0
    0|0
  • Bem korku filmlerine bayılyorm özelliklede karacadag dabbe serisini izledim ama sinemaya gitmemistim bu sefer baya korktum simdi sabah ezanina kadar oturuyitum ezan okunuyo ben oyle uyuyorum :D baya kotu yani

0|0
    0|0
  • Off ya ben de yarin erkek arkadasimla gidicem ins cok korkunc değildir :'(

0|0
    0|0
    • Ya senin en azindan sevgilin sarilir bisey yaparsin ben sarilsam direk yanlis anlar bide zaten korku filmi sevmeyen bir insanim karizmayida cizdirmemek lazim :)

• Elimden geldigince filme konsantre olmuyacam yoksa en basit korku filminde korkan 2-3 gun yatamayan biriyim ben :)

• Ahhahaha :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Gülerek izledim birşey olduğu yok tipik türk filmi.

0|0
    0|0
    • Yarismasi vardi bildigim kadaroyla katilsaydin kardesim korkmayana 10000 dolar veriyodu karacadag :)

• Eyvllh :) baksana internetten basvurulari bittimi kosullar ne bilmiyorum sansini dene bilader :)

• Bakınayım bir :)

Yükleniyor...