"Pek Yakında" filmine giden var mı?

Cem Yılmaz'ın oynadığı Pek Yakında filmine gittiniz mi? Nasıl buldunuz?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Gülmek istedim zorladım kendimi ama olmadı :) Biraz daha zorlasam Allah muhafaza

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bol bol güleyim, karnıma ağrılar girene kadar kahkahalar atayım mantığı ile gidilmeyecek türde ziyadesiyle hoş bir film.

0|0
    0|1
  • çok az kişi gitmiş cem yılmaz şok olmuş

0|1
    0|0
  • Gitmedim

0|1
    0|0
  • yok be dostum o film full reklam şişirme bir numarası yok zaten cem yılmaz ın her işi git gide daha kötü olmaya başladı

0|1
    0|0
  • Gitmedim

0|1
    0|0
  • cem yılmaz bana çok başarılı bir senarist gelmiş arkadaşlar
    şimdiye kadar oynadığı ve çektiği filimler için en başarılısı hokkabaz filimidir
    gerisi abidik kubidik saten diğer filimleri izleyenler arkadaşlarda her halde
    iyi bir komedyenler olarak izliyordur sinema sektöründe komedyen ama sinemada komediye beceremiyor

0|0
    0|2
  • Gittim fakat düğün dernek recep 4 ten sonra izleyince vasat geldi

0|1
    0|0
  • İzledim gayet güzel film. Ama Recep İvedik serileri, arog, gora gibi filmlere gidip hayvan gibi gülmek isteyenler bu filme gitmesin. Filmde komik sahneler var ama komiklik bekleyen gitmesin. Ben filmi oldukça beğendim

0|0
    0|1
  • çok kötü olmuz gıtmeye degmez derım vakıt kaybı

0|1
    0|0
  • Gitmedm henüz, nete düşünce izlicem:) malum biletler:)

0|0
    0|0
  • romantik komedi gibi ama tam o da değil bence gidin çok güzel bir film :)

0|0
    0|1
  • Pek yakinda gitmeyi dusunuyorum :))

1|0
    0|1
  • Guzel oldugu soyleniyor ve imdb puani 8.8 bu da harika otesi demek oluyor bende yarin gidecegim;)

0|0
    0|1
  • Pek yakında gitmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Hemen gitmelisin

0|0
    0|1
  • Gittim, beğendim.

0|0
    0|1
  • Guzeldi hostu begendim. Fkrli filmi seviyorum.

0|0
    0|1
  • Ben gittim öyle mükemmel denilebilecek bir derecede değil ama güzel bir film olmuş.

0|0
    0|1
  • Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.
    www.kralmuzik.com.tr/.../cem-yilmazin-son-filmi-gisede-husran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cumartesi günü gidecegim güzel oldugunu sanmiyorum ama yinede izliyecegim bakalim

0|0
    0|1
  • Beğenmedim. Cem yılmaz komedi çeksin bu tarz filmler gitmiyor ona. Arog un devamını çekse çok daha iyi olucak.

0|1
    0|0
  • Bir Cem Yılmaz aşığı olarak, yine süperliydi :)

0|0
    0|1
  • benim o filme harcayacak zamanım yok !

0|1
    0|0
  • Gulmek icin gitceksen hic gitme derim ben

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum o adami ya

0|1
    0|0
  • Komedi ustunde degil de dram ustundr daha cok durmuslar ben cemyilmaza yakistiramadim acikcasi

0|1
    0|0
  • Fena değildi aşırı reklam yaptılar ama :)

1|0
    0|1
  • vakit kaybı berbat

0|1
    0|0
  • Bende gidicem sonunu söylemeyin :)

0|0
    0|1
  • Bazı ince espriler dışında gülünecek birşey bulamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...