Sevdiği kıza şiir yazan var mı?

Sevdiğiniz kıza , kadına , karşı cinse ya da erkeğe , şiir yazıyor musunuz? Hiç yazdınız mı?Ya da ne sıklıkla yazıyorsunuz?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 4-5 kişi yazmıştır şiir.. dördüne de güldüm geçtim çok komıktı çocuksuydu... ama beşinci var ki kendisine duygu beslemiyor olmama rağmen şiirleri sayesinde hala onu unutmam, kalbını dizelere o kadar güzel düzerdi ki değil o dizileri okuyup gülmek, onun hissettiği yoğun duygu ve bana bahşettiği suçluluk duygusunun altında ağlamamak için kendimi zor tutardım. O hafızamda şiirleriyle var oldu ve her daim var olacak.

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum bir erkeğe şiir yazmıştım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hiç şiir yazmayı beceremem.Dörtlük olarak yapabildiğim tek şey akrostiş emin olabilirsin.

0|0
    0|1
  • şiir yazmayı beceremem ama sevgilimin yazdığı şiirleri okumaya bayılırım kendisi çok güzel şiirler yazar :))

0|1
    0|0
  • hiç yazmadım ..

0|0
    0|0
  • yazarım ilham geldiği zaman ;)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yapiyor bazen mesaj olarak atiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şiir değilde eski sevgilim ilk buluşmadan sonra mektup yazmamı istemişti =(8

0|0
    0|0
  • yazdım Allah var çokta güzeldi aramız bozuldu ateş yakıp içine ttım küllerin gökyüzüne uçuşunu izledim sonra

0|0
    0|0
  • tam gaz devam son zamanlarda üslubum değişmiş olsa bile devam diyerek döküyoruz kağıda hakketmediğimiz ayrılıkları...

0|0
    0|0
  • Orta Okulda kız arkadaşımın baş harflerinden oluşan bir şiir yazmıştım .s

0|0
    0|0
  • ben yazmadım da bana bır kız yazmıstı

0|0
    0|0
  • eger gercekten sevdıysem dokulur kelımeler agzımdan...:))

1|0
    0|0
  • Yazmıştım ama çok salakçaydı. Üf...

0|0
    0|0
Yükleniyor...