2. dünya savaşı ile ilgili?

2. dünya savaşı için film önerebilir misiniz eğer biliyosanız almanları canavar göstermesin bilmiyosanız herhangi bir film de olabilir.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hitler'in olduğu Almanya'yı anlatan bir film var çok güzel adı Çöküş bir de piyanist var o da çok iyi

0|0
    0|0
    • piyanistte hangi tarafı anlatıyo abd tarafından mı

• bu filmi arıyodum süpersin

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyefendi, uzun liste yapmayacağım. Ama size 10 filme bedel bir dizi önermek isterim. 73 yapımı, belgesel türünde.

Yalnız baştan söyleyeyim, "canavar"a canavar diyen bir iş. Kazananlar, tarihi yazmış, kamerayı kuşanmıştır. Ki, zaten BBC yapımı. 30'larda radyo işinden başlayarak, yığınları "adam etme" gibi bir misyon yüklenegelmiş BBC.

Kanaatimce. Yapılmış ve yapılabilecek en "geniş havzalı" 2. Dünya Savaşı çalışmalarından biridir. Bol röportaj, belge, afallatan görüntü, ülke, cephe, bakış açısı... Ve savaşın gözden kaçan olayları, kılcal damarları.
    Ahtapot gibi belgesel.
    Stalingrad bölümü ayrı çarpıyor.

"The World at War"

http://www.imdb.com/title/tt0071075/

---

NOT: Gizli hanımefendinin yazdığı film, aradığınız kan.

0|0
    0|0
    • Tsk ederm hocam soruya baya ozenmissiniz

• Enemy At The Gates
    Güzel bir film sonuna kadar izleyemedim ama super bak hala etkisinden cikamadim
    (altyazılı ( ama belki turkce dublaj vardir bir bak kanx

0|0
    0|0
    • izledim tşkler

• kesinlikle ve artık bıktım abd filmlerinden hep yanlış tanıttılar bu adamı dünyaya

• izleyebileceğim okuyabileceğim veya herhangi bişey varsa söylede bakalm bir yardım

• Er ryne ı kurtarmak piyanist

0|0
    0|0
  • Çöküş var benim bildiğim Alman yapımı ve yanlı değil. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...