The beatles'ı biliyormusunuz?

umarım Beatles'ı hard rock gurubu sanan ahmaklardan değilsinizdir biliyorsanız hangi şarkıları hoşunuza gidiyor? mesela benim yesterday

• Tabiki biliyorum
    70% (7)100% (4)79% (11)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Adını duymuştum
  • Hard Rock grubu sanıyodum
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik tarihinin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından biri olmasının yanında dönemin en önemli sosyal ve felsefik ikonlarından birisi oldular. John Lennon bazı fikirleri hoşuma gitmiyordu açıkçası. Çünkü eşitlik ve toplumun genelinin iyiliğini bende özümsesem de daha liberal bir görüşü savunuyorum. Onların bahsettiği dünya ancak hayallerde olabilir. Keşke olsa ama ben onların dediği gibi bir "dreamer" değilim. Dünyanın bir mozaik olduğuna ve farklı renklerin getirdiği güzelliklere inanmak istiyorum. Ne yazık ki o farklılıklar şu an ölüm olarak bize dönüyorlar.
    Ben sosyal içeriği olmayan bir şarkı seçeceğim. Bu şarkıyı babam sık sık mırıldanırdı eskiden ;

http://www.youtube.com/watch?v=Jbt8oH5Lxto

Paul Mccartney'den de bir tane şarkı gelsin o zaman ;

http://www.youtube.com/watch?v=ck-h0oG2msA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hard rock olmadığını biliyorum peki sen ne olarak biliyorsun müzik türlerini onu merak ettim ben?

0|0
    0|0
    • Yanlış biliyorsun iyice öğren. Rock'n roll yaptıkları müzik. Hard Rock ve rock'n roll çok farklıdır bunuda bilmediğin çok net.

• Bıdıkları duymayan kaldı mı ki..

0|0
    0|0
  • Miiiiişeelll may belll :)

0|0
    0|0
  • Let it be şarkısını çok severim

0|0
    0|0
  • Yesterday (Re do do mi fa sol la si la la)..

0|0
    0|0
  • twist and shout :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beatles ı bilmenin bana ne faydası var , sabah fakhriyi bilmenin sana ne faydası var , müzik zevk işidir kendi dinlediğin müziği sadece kendin için en iyi olarak tanımlayabilirsin.

0|0
    0|1
  • gurubu biliyorum ama hiç dinlememiştim ama hard rock gurubu olmadığınıda biliyorum

0|0
    0|0
  • Yarin sunumunu yapacagm grubun bakalim =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...