Arkadaşlar kursa gitmeyen biri bateri çalabilir mi?

arkadaşlar kursa gitmeyen biri bateri çalabilir mi ben kursa gitmedim çalabildiğime inanıyorum çünkü ritim kulağım olduguna inanıyorum.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• insanda çalma yeteneği olsun bateride çalar,minareyi bile çalar derim.. kılıfını bilemedim..:)

0|0
    0|0
  • Calabilirsin, ama dersle daha hizli ilerlersin. Kulagim var diyorsan kendine bir pratik kitabi al davul icin, oradan git once. Nota okumayi falan ogren bilmiyorsan. Sonra kulaktan yaparsin=).

0|0
    0|0
    • bateri için nota gerekiyor mu ben ayrıca bağlama çalıyorum nota okumayı biliyorum

• Davulun simgeleri baska, her parca icin farkli bir sembol kullaniliyor orada. Yine 5 cizgi uzerine ama mesela cymbal'in cizgisi hep aynidir. Sekli farklidir. Nota uzunluklarinin yazimi hatirladigim kadariyla diger muzik aletleriyle ayni.

• Kendi kendine de yapabilirsin tabi ama biraz zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • Çalabilirsin ama dersle tekniğini ve pratiğini geliştirirsin.

0|0
    0|0
  • bateri maceram 5 gün sürdü piyanoya devam etme kararı aldım

0|0
    0|0
  • çalabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de guitar hero'da deli çalarım :D

Çalabilirsin dostum. Belli teknikler ve notalar konusunda biraz eksik kalırsın ama gayet çalarsın.

Bateri fazla antrenman isteyen bir müzik aleti sadece.

0|0
    0|0
    • bateri için çalan kişi notadan mı çalıyor ben müziğe uyuyorum

• stüdyo daha iyidir zaten. Evde çalmaktan sıkılıyorsun belli müddet sonra. Ama stüdyoda birlikte çaldığın için eğlenceli :)

• stüdyoda çalıcaz artık napalım :)

• Gerçek hayatla olan ilişkilerini sorgulamak zorundasın..çalabildiğime inanıyorum kursa gitmeyen biri çalabilir mi ?...mavi ekran verenler el kaldırsın

0|0
    0|0
  • Youtube'da Meytal Cohen'in videolarına bak. Ders kısımları var.

0|0
    0|0
  • kursla da olur ama,

yetenek olmadan istediği kadar gitsin farketmez

0|0
    0|0
  • kulak varsa cok rahat..calarsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...