Ezel'in finalini izledim şimdi tekrar.

Sevenin kadar sevmeyenin de olduğunu biliyorum bu dizinin. Öyle çok dizi izlemeyi seven biri de değilim ama izlediklerimin arasında en iyisi diyebiliyorum ezel için. Belki konu olarak iyi belki de kenan imirzalıoğlu olduğu için iyiydi bilemiycem. Adam bu iyi dizinin üzerine ne çıkaracak yeni sezonda merakta etmiyor değilim. Fikirleriniz nelerdir?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Türk dizileri içinde çok sağlam bir yere oturdu. İlk sezonu izledim. Bir de finali. Gayet güzeldi.

İşin suyunu çıkarmadan da bitirmeleri ayrı bir tatlılık kattı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de merakla bekliyorum şahsen. İngiliz Kemal isimli dizide oynayacak sanırım. Ama kaliteli bir dizi olacağı kesin. Öyle her dizide oynayan biri değil zaten Kenan İmirzalıoğlu. Ezel kalitesinde olması dileğiyle..

0|1
    0|0
  • ya başlarda iyiydi ama sonra bi bozdu gibi... gelenek haline geldi bu dizilerde... reyting yapacagız diye uzatıyorlar diziyi eee mantıklı bi senaryoda çıkmayınca ortaya saçmalıyorlar... misallll k.vadisi aman amannnn neydi o öyle türkiyede öldürmekdikleri adam çözmedikelri sorun kalmadı bu da yetmezmiş gibi komşu ülkelere hatta dünya ülkelerine açıldılar... ÜTOPİK

0|0
    0|1
  • Kenanı sevmeme rağmen onun dizilerini izleme şansım hiç olmadı.

0|0
    0|1
  • Ezel en sevdiğim dizilerdendir.Kenan İmirzalıoğlu'nun dizi çekip çekmeyeceğini bilmiyorum.Çekerse de güzel bir iş çıkaracağından eminim.

0|0
    0|0
    • ezelin galasında 1 sezon yüzümü dinlendirip ondan sonraki sezon süper bir diziyle gelicem demişti ama görücez bakalım :)

• Dediğini yapıcaktır.

• Yeni dizi çekimindeler aile babasını canlandıracak bildiğim kadarıyla

• Canssu Dere'yi sevmedigimden dizinin ilk sezonunu izlememistim. İkinci sezonda basladim hic birsey anlamadim. Finale kadar internetten tum bolumleri izledim ve gelmis gecmis en guzel dizi dedim. Final harikaydi.

0|0
    0|0
  • Cengizzzz, sevgiliim. Çok üzülmüştüm lan :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• püf nokta : Kenan imirzalıoğlu

0|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş izlediğim en iyi iki diziden biri..Kenan birkan ın öldürülme sahnesini bir ömür unutmam..arşiv yaptım..çocuklarıma da izleticem :D

1|0
    0|0
  • Final yaptı ya Ezel ? O Finalden sonra nolur yaşlı görürüz Ezeli falan.Ama bence diziler arasında en iyisinden biriydi.

0|0
    0|0
  • oyun içinde oyun, şuana kadar yapılmış en iyi türk dizisi diyebilirim. izleyiciyi bir çok kez ters köşeye yatıran kurgusuyla benim unutulmazlarım arasında..

0|0
    0|0
  • Bence o diziyinin bukdar heycanli surukleyici ve dramatik olmasin sebebi ali ve Dayiydi.

0|0
    0|0
  • Yeni sezon olmayabilir

0|0
    0|0
  • ustura kemal diye bi dizi çevirecekti ezelden sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...