Adını Feriha Koydum dizisindekine benzer bir durumda kapıcı kızı ile çıkar mısınız?

Hani bir dizi var ya biliyorsunuz, Adını Feriha Koydum :)

Peki siz kapıcı kızı olduğunu bildiğiniz biriyle çıkar mısınız? Herkes bilse kızın kapıcı kızı olduğunu..Sorum asla ve asla aşağılamak için değil!. Zaten aşağılanacak insanlar onları aşağılayanlardır tabii ki..Sadece merak ettim..Hani dizideki kız utanıyor ya ailesinden..Acaba siz bir kapıcı kızından utanır mısınız?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kapıcı ile çıkmıyorum ki, kızı ile çıkıyorum :))

Aslında o kız kapıcı olsa da farketmez. Yanında kendimi mutlu hissetmem yeterli :)))

3|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 14

• sevgi utanılacak birşey değildir, insanları ayırmak utanç vericidir.. Sevdikten sonra bana ne babasından sülalesinden..

Canını sevdiğimin neyinden utanayım ki?

3|0
    0|0
  • o dizideki kız kapıcı kızı degil baska bi kız izlemiyorum arada denk geliyor 5 dk falan banamı denk geliyor yoksa surekli birinin yatagındamı arkadas.

sorunun kendisine gelirsek zamanında tuvalet bile temizlemiş kişiyimdir :) asla utanmadım aslada kimseyi utandırmam !

3|1
    0|1
  • kapıcı kızı çöpcü kızı falan filan .valla aşık olduysam kimse umrumda olmaz .hele para hiç umrumda olmaz...eğer aşıksam .aşık olduğum kız ve diğerleri ...olur artık ...

2|0
    0|1
  • gönlüm istedikten sonra çöpcü kızı olsa kaç yazar pehh ;)

3|1
    2|1
  • Bir kasiyer kız vardı. Babası kapıcıymış sonradan öğrendim. Her alışveriş te gözümüzü birbirimizden ayırmazdık. Kısa konuşmalar dışında birşey olmadı. Güzel bir kızdı. Neyse araştırdım ve kapıcı kızı olduğunu, düzgün, kendi halinde birisi olduğunu öğrendim. Evliliği düşünmediğim için kıza teklif edip adının çıkmasını istemedim, zira küçük bir yerdi. Şimdi evlenmiş arada bir görürüm göz göze geliriz kafamı çevirir devam ederim. Bazen yanlış mı yaptım diye de düşünmez değilim.

1|0
    0|0
  • Seviyorsan gerisi teferruat:)

0|0
    0|0
  • adını feriha koymuşlarsa olur =)

1|0
    3|1
  • o dizinin sanat grubunda çalışan biri olarak söylüyorum..:) kan olsun erkek olsun insanlar öncelikle altı dolu özgüven ararlar.. asıl sorun yaptığı iş değil..işinden ve ailesinden duyduğu utanç sendromudur..ben kapıcı kızından değil ,kapıcı kızı olmaktan utanan birinden utanırım

0|0
    0|0
  • evlenirim bile çok zengin olmama ragmen nedemek çıkarmısınız ya sınıf ayrımı yapanıda yaptıranıda sevmem egerki düzgün biriyse insansa neden olmasın

1|1
    1|1
    • ben sınıf ayrımı yapmadım yanlış anlamayın..dizideki kız utanıyor ya ailesinden..merak ettim sadece..

• eğer bana hitap eden bir insansa babasının ne iş yaptığının önemi yok...yeterki toplum tarafından kabul görmüş mesleği icra etsin ...

1|0
    0|0
  • Hayır, çıkmazdım muhtemelen.

0|0
    3|0
  • Valla..

O dakikadaki libidonun yüksekliğine bağlı herşey..Kör badem gözlü olabilir :)))Utanmak mı? o nasıl bir şey...?

Umarım KIRMIZI çizgiye girmeden derdimi anlalttım

0|0
    0|0
    • ille f.cking değil amaç soruda sevgililikten bahsediyor seks partneri olmaktan değil

• ailesinden utanan birisiyle zaten çıkmam..

1|1
    0|0
  • toplamda samanlığı seyran edecek toplam ekonomik gücümüz olduktan sonra, problem yok.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Dün balkondan bakarken ,çöpçüler çöplerı toparlıyordu

içimden aynen şöyle dedım eski cıktığım kişi için

keşke çöpçü olsaydında bu kadar paran var dıye kendını

ş..rsızlığe adamasaydın :)

insanın en büyük değeri ,şerefiyle yaşamasdır.

zengın olup ınsanlıktan onurdan fakır olacagına

normal hallı bırı olsun ınsan olsun

4|3
    0|1
  • Kapıcı kızını bırak kapıcı olsada çıkarım.Bir sevgilim vardı vakti zamanında kendisi eğitimli,çok yakışıklı ve zengindi.Ama şerefsizdi.Biri beni sevdi sonra eğitim seviyelerimiz tutmuyordu,ama adam gibi adamdı.Babamdan çok güvenmişimdir ona hep.Kısacası hayatın taktığı etikeltleri br kenara atıp öze bakmak lazım.Adamlık diploma yada banka hesabındaki kabarık mebla ile olmuyor

1|0
    0|0
  • ne utancam be çöple birlikte giderim sevgilimin yanına

1|0
    1|1
  • eğer kapıcı olduğunu biliyorsam ve de seviyosam çıkarım

ama biz çıkmaya başladıktan bi sezon sonraöğreniyorsam bunu

(asla demek istemiyorum ) devam edemem..

yapılan çok ayıp..

1|0
    0|0
  • herkes 'insanligi daha önemlidir benim icin, ister kapici kizi olsun ister cöpcü kizi' mantiginda cevap vermis ve bir kisi tüm bu cevaplara eksi puan vermis ya? iste o kisinin kapici kiziyla iliski yasayip darbe yedigini düsünüyorum veya bizzat kapici kizinin ta kendisi (:

seref edeb iledir soy ile degil..

1|0
    0|0
  • Ne demişler ne oldum demiceksin ne olucam diceksin... Birşeyee Nasıl bakarsan O şekil görürsün yani anlıcağın neye bakdğın değil nerden bakdığın önemli kapıcı vesayree vesayree bi önemi olmamalı bence :)

1|0
    0|1
  • hazal kaya ile ben bile çıkarım ;)

0|2
    1|0
  • ailesinden utanan bir insandan sağlıklı bir ilişki çıkmaz..

fakirse fakir ne olmuş yani?

0|0
    0|0
Yükleniyor...