Kapat

"Pek Yakında" film eleştirileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Cem Yılmaz'ı ve sevenlerini eleştiriyorum özellikle neymiş Cem Yılmaz illa komedi mi yapmak zorunda mıyış.. zorunda bence biz adamı güldürüyor diye izliyoruz tabi ki işi güldürmek. yoksa bir dram filmi nede gidebilirdik değil mi.. Film içinse son derece vasat diyebilirim..

Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.
    www.kralmuzik.com.tr/.../cem-yilmazin-son-filmi-gisede-husran

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Cem yilmazi cok seviyorum adamin her filmi guzel bu filmini de begenecegimi dusunuyorum. Siz bir filmin her dakikasinda gulemezsiniz ki adam orada stand-up yapmiyor. Ara ara gulunmeli belki de siz komedi filmi izlemeyi bilmiyorsunuzdur belki de film gercekten vasat bilmiyorum gittikten sonra anlayacagim

0|0
    0|1
    • cem yılmaz artık güldürmek istemiyor yade yeteneğini kaybetmiş bence

• Cen Yılmaz hayranı değilim ama adam komedyen özellikle güldürmesi lazım filmi bencr aman aman komik değildi ama oturup da ağlayacağım kadar yoktu daha iyi bir şey beklerdim tabi ki ama filmi beğendim şahsen çok çok igi değil ama vasat hiç değil

0|0
    0|1
    • Şahan iyi yapıor buna şahan basitde olsa hiç yoktan bir stres attırıyor insana

• cem yılmaz cidden çok iyi komedyen ve pek yakında şimdiye kadarki en iyi eserlerinden biri

• Herkesin kendi görüşürü benim olmazsa olmazım değil ve iyi bit komedyen çoğu fazla

• Katiliyorum ya ne umutlarla girmistim adam sadece para kazanmak icin yapmis

0|2
    0|0
  • Cem Yılmaz'ı tanrı ilan eden bir hayran kitlesi var. Bu tipleri özellikle ekşi sözlükte görebilirsiniz. Filmi kusursuz ilan etmişler resmen şaka gibiler.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Stand-up diyince harika, bir numaram ama sinema da olmayan birşeyler var. Organizasyon bütçe görsel efekt vs tepelerde ama tuz atılmamış yemek gibi çıkıyor sinema filmleri...

0|0
    0|0
  • komik değil

0|1
    0|0
  • İyi Filmdir, Kötü Filmdir Diyemem.
    Bilmedende Eleştiremem Ama;
    Beni Öldürsen Türk Filmine Gitmem :/
    YEŞİLÇAM İzlerim Mesela Ama Türk Filmi Asla !!!

0|0
    0|0
  • fragmanı izledim iğrenç gibi geldi.

0|1
    0|0
  • Beklentinin altindaa :-(

0|1
    0|0
  • film galasına gittim gayet başarılı komik tüm ünlüler orada sakın bir kafa ile tekrar izlemek isterim

0|0
    0|1
    • Tüm ünlüler nerede galasındamı :))

• Cem yılmazın tüm filmlerinde aynı kişiler oynuyor zaten :))

• ben bilmez gayet başarılı bana göre

Yükleniyor...