Kabul edelim, kendi ülkemizi tanıtmayı biz bile beceremiyoruz. Bırakalım bu işi yabancılar yapsın!Peki, sizce?

Kabul edelim, kendi ülkemizi tanıtmayı biz bile beceremiyoruz. Bırakalım bu işi yabancılar yapsın!Peki, sizce?http://www.youtube.com/watch?v=z7yqtW4Isec

Daha önce bir grup yabancı turistin çekip hazırladığı videoyu izlemiştik.
Şimdi ise bir İtalyan yönetmenin hazırladığı bu başarılı tanıtım videosu bence kendi ülkemizde yapılan reklamlardan bile bin kat daha başarılı.
Peki, ya sizce?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Görüntüler çok başarılıydı cidden... Renkler, ahenk, akış...
    Bizdeki vizyon Rihanna'nın extacy'den bahsettiği şarkısının fonuna ezan koymak, ne desem ki başka...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla helal olsun yapanlara. Ama şaka maka sübliminal mesaj gibi olmuş aşağıdaki arkadaşın dediği dakikalar silah vs.

0|1
    0|0
  • Resmen agladim. Cok cok guzel olmus.

0|1
    1|0
  • çok güzel olmuş ya :)
    müzik de hoş olmuş

0|1
    0|0
  • Muhteşem olmuş. Hazıra konmayı sevdiğimiz için yaratıcılığımızı yok ettik.

0|1
    0|0
  • Bence de. Acaba bizde eksik olan ne? Düşünüyor muyuz hiç.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biz ic meselelere o kadar kaptirmisiz ki kendimizi
    ülkemizi tanitalim Turist cekelim derdi yokki
    ufak iktidar oyunlari hepsi.

Ve cok güzel olmus video

0|1
    0|0
  • Gerçekten güzel hazırlanmış. Bizde eksik olan mı; eğitim, kendi kültür değerlerimizi dahi bilmemek, sadece hayran olmak ama ona ulaşmaya çalışmamak... daha da saymaya gerek yok :)

0|1
    0|0
  • 1.07 sol çocuğun eline dikkat edin, 3:08 tabanca tutan el ve daha sonra bir kez daha tekrar ediliyor ve ayrıca dikkat edin genel olarak baktığınızda modern denilebilecek insanlardan eser yok. Sanatla uğraşanlar da yabancılar (japonlar vs.) gibi gösteriliyor. Atatürk'ün kaşlarına dikkat ettiğinizde sizden nefret ediyormuş izlenimi veriyor. Ben bunun bilinçaltına göndermeler yaptığına inanıyorum. Hoşlanmadım :(

0|0
    0|1
    • Şu videonun içinde bile bazı şeylerden saçmalık çıkaranları anlamıyorum...

• Bu benim görüşüm, saçma bulmuşsun, olabilir tabii saygı duyarım da üslubun hiç hoş olmamış. Algı yönetimini ve 25. kareyi araştırmanızı öneririm. Milyon kişi de beğense benim fikrim budur. Bana göre iyi bişey de budur:
      http://www.youtube.com/watch?v=5s3kSD4JIrI

• Sürekli dini öğelere vurgu yapması rahatsız edici idi evet ama sanatsal açıdan çok başarılı buldum...

• Pazarlamayı bilmiyoruz. Her sektörde böyle. Al abi, yakışır abi, güzel durur ablamda kafasıyla saçma sapan bir pazarlama kafası var ülkede. Herkesi kendi gibi görünce haliyle memleketim sermaye babaları.

1|1
    0|0
  • Bizde Vizyon yok yenilikçi bakış açısı yok adam 3 dakikada neyimiz var neyimiz yok tanıtmış beya...

0|1
    0|0
  • 1:05 dakika Türk milletini anlatmış tek kareyle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...