Program bilgim çok iyi ama yaratıcılık yok nasıl gelişir?

grafik tasarımcıyım, şimdi bir yerde eleman olarak çalışıyorum verilen belli işler var onları yapıyorum. ama ilerde büyük reklam ajanslarında çalışmak istiyorum. 2-3 grafik programını iyi biliyorum ama benim sorunm yaratıcılığımın olmaması. logo tasarımında falan çok zayıfım. gösterilen her şeyi yapabiliyorum ama kendim üretemiyorum. bunun gelişmesi için ne yapmam lazım?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden grafikerlik yapmıştım bir kaç yıl kadar. Size önerim şu, herşeyi sıfırdan yaratmaya çalışmayın. Özgün olsun tabi, özgün olmasın demiyorum. Mesela illustrator ya da corel draw kullanıyorsunuz diyelim.
    girin
    http://all-free-download.com/
    sitesine ve farklı eps ve illustrator formatında vector grafikleri açın. Sağından solundan bir kaç parça kesip grafikleri harmanlayın. İlk başta taklit gibi gözüksede, bu sizin yaratıcı zekanızı geliştirecek. Önce parça parça grafikleri lego gibi birleştirirken, daha sonra eksik gördüğün yerlerde hayalgücünüzde çalışmaya başlayacak ve yerlerine kendi çizdiklerinizi koymak isteyeceksiniz.

Bir süre sonra artık kendi çizdikleriniz gözünüze daha hoş gelmeye başlayacak ve hazır grafik harmanlamaktan özgün tasarıma geçiş yapacaksınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zaman içinde kazanabilicek bir özellik bu. c++ ile grafikerliğin ya da logo tasarımcılıgın bir anlamı yok cnö bu nesnel programlama ile ilgili. arkadas art designer olmak art diretor olmayı dusunuyor. soket prorgamlama ya da computer programlama yapmıcak.

0|0
    0|0
  • Yazılım konusunda yardima ihtiyacim vardi tam da bilmiyorum bana yardim eder misin ki?

0|0
    0|0
  • büyük işlerin taklitlerini yap , yap ve bitir böylelikle yaparken öğrenmiş olacaksın bende kendimi o şekilde geliştirdim , belli bir yerden sonra iş taklitten çıkar ve algın değişir

0|0
    0|0
  • Grafik dergileri al. Kreatif tasarımları incele. Yaratıcılık geliştirilebilen bişeydir. Durduk yere yaratıcı olamazsın.

0|0
    0|0
  • sanat galerilerini gez res ya da başka bir şey incele dikkatle yorumlamaya calis resim ve tablolari once sanatçı ruhunu kazan sonra daha iyi seyler yaparsin

0|0
    0|0
  • BENDE GRAFİKERİM NASIL DESEM BEN HER GÜN VECTÖRLERE BAKARIM TASARIMLARA ÇOK BAKARIM RENKLERLE ÇOK OYALANIRIMÇİZİMLERLE UĞRAŞIRIM BENCE İLK ÖNCE RENKLERLE KAYNAŞMALISIN :) KONUŞABİLİRİZDE

0|0
    0|0
  • Hayal gücü geliştirme biraz zor yaraticilik lazim uretkenlik falan lazım

0|0
    0|0
  • C++ gibi programlarla ilgileniyorsan Algoritma çalış derim. Grafikerlik için kurs şart..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...