Sizce Türkiye'deki kütüphaneler yeterli mi?

benim bulunduğum ilçede kütüphane yok bence türkiye de kütüphaneler çok yetersiz ilgi gösterilmiyor bu konuda sonra deniliyor kitap okuma oranı çok az çok az sonuçta bizde öğrenciyiz kitapçıya gitsek kitaplar ucuzda değil kütüphaneye gitsek kütüphane yok

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• katiliyorum bulunduğum çevrede olan kütüphaneleride kapattilar canımı çok sıkan bir olay ..okuma ve araştırma alışkanlığı kazandıran yerler ödünç kitap alıyıp okuyabildiğin..çoğu yerin ihtiyacı var aslında her yer oyun salonu kaynıyor

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• türkiyedeki illere göre kütüphane dagılımı nasıldır bilmem ancak büyük şehirlerden tamamen kaldırılmalı.

artık internetten de istediğimiz kitaba rahatlıkla ulaşabiliyoruz.gereksiz yani.

kaldırılan kütüphaneler köylere mezraalara nakledilebilir.onlarda kitap hasretlerinden kurtulurlar.

0|0
    1|0
  • Malesef haklısın.. Sorun tespit etmeye çalıştım bir an da.. sanırım bu kütüphanelere gelen kitapların yalnızca bağış yolu ile gelmesi ve öyle olunca da çeşitliliğin istenilen düzeyde olmamasından kaynaklanıyor olabilir..Bir devlet büyüklerimizin kulağını çekmek lazım bu hususta.

1|0
    0|0
  • kütüphane sayısını geçtim kütüphanelerde aradığını bulamıyorsun ki. donanım yok yani. sadece ismi kütüphane.

0|0
    0|0
  • yeterli değil dış kaynak sıkıntısı var özellikle tekniksel konularda veya işinizle ilgili konularda ingilizce kaynaklara bakmak zorundasınız.ingilizcesi iyi olanlar zaten kaynak sıkıntısı çekmez.

0|0
    0|0
  • Okuyucu oranına göre yeterli aslında.

0|0
    0|0
  • katılıyorum, yeterli değil ve bu konuda milli eğitim bakanlığı neler yapıyor onları da merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • keşke yeterli olmasaydı, keşke kitap okuyan insan çok olsaydı

0|0
    0|0
  • milli kütüphane iyidir. büyük ünilerin kütüphaneleri de iyi. ama halk kütüphaneleri çok zayıf. roman hikaye falan okuyacaksan ama başarılılar o konuda :D

0|0
    0|0
  • Yeterli.. Sanki millet okuyor..

1|0
    0|0
    • okuyanlar var,kütüphaneler açılması okumayı daha da çok teşvik ediyor.

• Görsel sistem düzelmeden kitap işi zor.. Önce tv dizilerini yok edeceksin.. Yoksa boşa masraf aç kapa durumu mutnojmet..

• Kütüphanelerde insanlar Kpss Tus falan çalışıyorlar. O da ayrı bir konu.

0|0
    0|0
  • en sağlam seri sanırım Cin Ali serisidir kütüphanelerde.:D

0|0
    0|0
  • bence değil insanı kitaptan soğutur çoğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok yetersiz çok.ayrıca kütüphanelerde güncel kitaplar bulunmuyor olması en büyük sorunlardan birisi.

1|0
    0|0
    • katılıyorum bu da ayrı sorunlardan biri son dönemin romanlarından bulunmuyor

• Benim tarzım kitaplar yok ya anca araştırma kitapları roman istiyorum ben hem de kütüphaneler artsın :)

1|0
    0|0
  • katılıyorum

1|0
    0|0
  • Okulumuzun kütüphanesinde taa kaç senenin kitapları var tamam bişey demiyorum ama birazda yenilemek lazım...

Çok yetersiz bence

0|0
    0|0
  • Yetersiz olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...