Les Paul gitar almama yardım ediin!!?

Jay Turser jt-220 mi daha iyidir, epiphone special II mu?

• JAY TURSER JT-220
    0% (0)50% (3)50% (3)Oy Ver
  • EPIPHONE SPECIAL II
    0% (0)50% (3)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevap yok mu?
Yardıma ihtiyacım var amaa

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gitar alamadın mi hala?

0|0
    0|0
    • Gripin Fender kullaniyor

• Güzel olurdu ama benim zaten bir grubum var sayılır

• güzelmiş grubunda kendime yer edinmek isterdim ama hayırlısı olsun ne deyim artık.. kıskandım şimdi..

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu bütceye tutup bunlari almaktansa daha guzel model ve gitarlara bakabilirsin. Tamam les paul iyidir hostur ama agir ve denge problemi cokca gorulen gitarlardir. Calarken yorar. Muhtemelen yeni baslayacaksin o yuzden sabit koprulu modellere bakmanda fayda var. Schecter markasina bakabilirsin. Oldukca guzel modelleri var. bir cogunu denedim. Dedigin modeller almani pwk tavsiye etmiyorum açikcasi.

0|0
    0|0
    • Bu gitarlar iyi değil midir yani?

• Schecter. bir incele.

• Fiyatları beni aşar :( önerebileceğin başka markalar ar mı? Bu arada ben metal dinlemem, yani fazla distortionla işim olmaz. Ayrıca schecter metal için uygun bir gitar herhalde?

• EPIPHONE SPECIAL II de sanırım o model olmaya bilir gibson manyetikleri var hem işçilik kalite olarakta epiphone çok daha iyidir

0|0
    0|0
    • Bütçeni ve ne tarz çalacağını söylersen başka markalar önerebilirim dostum.

• Peki ben alayım onu o zaman. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim :)

• Rica ederim.

• Bilgisi olan pek yok gibi cevap vereyim istersen
    Kesinlikle ibanez
    Büyçe nedir ve nerde alıncak

0|0
    0|0
    • Bütçem 600 lira. Tabi sadece gitardan bahsediyorum. Sorduğum iki gitar araştırma kararsızım. Başka bir marka düşünmüyorum

• Evet tam olarak öyle :) mağazada special'ı denedim. Jay turser ile aralarında 50 lira kadar bir fark var. Eğer jay daha iyiyse elli liraya daha kıyıp onu alayım dedim. İlerde pişman olmak istemiyorum, hak verirsin

• 50lira için kaliteden ödün verme
      Amfiyide unutma:-)

• trikot öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...