Marvel mı Dc Comics mi?

Marvel mı DC Comics mi? Hangisi sizce daha başarılı?

• Marvel
    A seç
  • Dc Comics
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Neden kızlardan hiç cevap yok ya :S
İkisini de seviyorum. Black cat ve cat woman favori karakterlerimden*

0|0
1441

En İyi Erkek Görüşü

• Ben marvel'i tek geçerim:) çocukluğumdan beri x-men, uncanny x-men felan. spiderman venom.. hatta venomun ilk çıkan bölümü vardı ahh ulan o ne kadar değerli bugün beeee:S

1|0
    0|0
    • Çok haklısın ya. Benim yaşıtlarım barbie alırdı ben marvel comics alırdım :D geniş de bir koleksiyonuum var arada sıkıldıkça gidip öpüp başıma koyuyorum :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• marvel tabi kankaa
    diyor @neolsun55

1|0
    0|0
  • En guclu kahramanlar dc ye aittir. Oyuzden DC.

1|0
    0|0
  • Bizde'de hulk var...

1|1
    0|0
  • marvelde karakter çok ama abartılı aga, dc de favorim Oliver Queen Nam-ı değer Green Arrow (Arrow olarak ta bilen var ama orjinali Green Arrowdur.)

1|0
    0|0
  • ben MK yi tercih edeyim :D

1|0
    0|0
  • bütün çizgi karakterlerin %90 ı marvel den çıkma zaten
    hemen hemen hepside beyaz perdeye çıkarıldı

1|0
    0|0
  • İki tarafta da güzel kahramanlar var fakat marvel dakiler daha cana yakın komik. Deadpool, Iron Man, Loki vee Kaptan Amerika:))

1|0
    0|0
  • Marvel

1|0
    0|0
  • Dedective comics diyorum.

1|0
    0|0
  • hellsing, darker than black one piece naruto bleach deth note kuronoko basuke maken ki ve daha niceleri anime for ever :)

1|0
    0|0
    • Anlıyorum da Marvel ve anime ne alaka :) ben sadece anket yaptım bu konuda anime zaten çizgi roman değil manga deseydin bari... Neyse alakasız bir cevap oldu sadece

• marvel izlemeyin anime izleyin diyorum bnde evet çizgi roman değil manga ama ben manga okumayı tercih etmiyorum anime izlemeyi tercih ediyorum

• açık ara marvel adamlar her sene 10larca çizgi roman karakteri yaratıyorlar takip et face sayfasını anlarsın

1|0
    0|0
  • tabiki marvel

1|0
    0|0
  • Marvel

1|0
    0|0
  • Marvel ama dc den batman wonder women yeşil fener var kafam karıştı bak şimdi süpermendende nefret ederim çok basit

1|0
    0|0
    • Neden yahu

• Adamı sadece cripton etkiliyor ölümsüz yoksa başka hiç bir türlü etkilenmiyor ve artık BaSite indirgenmiş bir konusu var filmleride tutmuyor bir batman olamaz asla

• Hiç çizgi roman kültürüm yok ama DC Comics diyorum.

1|0
    0|0
  • Marvel in rakibi yok şu an

1|0
    0|0
  • Eskiden çok sıkı bir çizgi roman okuyucusuydum o arkabahçe yayınlarının hastasıydım o yüzden marvel daha yakın geliyor bana.

1|0
    0|0
  • DC elbette, Marvel çok aşırı fantastik geliyor. X-Men dışında pek çok karakteri balon. Kötü adamları da yetersiz.

Joker der susarım.

1|0
    0|0
  • marvel tabi. ancak shonen jump u tek geçerim. d

1|0
    0|0
  • Marvel tabiki

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 14