Supernatural Yeni Sezonu İle 8 Saat Sonra Karşımızda Neler Düşünüyorsunuz?

Supernatural Yeni Sezonu İle 8 Saat Sonra Karşımızda Neler Düşünüyorsunuz? Özel Bölüm Orjinal Dili İle Yayınlandı. Ve Yeni Bölümü Bekliyorum.. Kimler Bekliyor Daha?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ne zaman başlayacak diye bekliyodum. Başlasın bakalım beklemedeyiz. Ama yalan yok saçmaladılar. Son sezon çok boştu. Ve her sezon finalinde biri ölüp diriliyor.

0|0
    0|0
    • Bu gece ilk bölüm fena 10. Sezon dean in sezonu olcak. gibi

• ama geçen sezon ne meleklere bir şey yapabildiler ne şeytanlara. hep aynı şeyleri döndürüp duruyolar artık. dean şeytan oldu. şimdi 10 bölüm sam onu kurtarmaya çalışacak

• Melekleri Şeytanları Bıraksalar sadece diğer değişik yaratıkları avlayarak geçse daha güzel olurdu aynen

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Arka sokaklara bagladi iyice dizide olen geri geliyor bir korku kalmadi dizide. Ama izlicem yarin :d

0|0
    0|0
    • Ölen Geri Geliyor Ama Fena Bir Gizemlilikle. 10 Sezon Daha Heyecanlı Olacak Dean Den Dolayı :D

• 6 sezondayim ben. Hatta 13. Bölümü izledim 5 dk önce. Sam in ruhunu geri alıyorlar ya o bolumler

0|0
    0|0
    • O Bölümler Fena. 8 9 Da Daha Enteresan Şeyler Oluyor

• Yakisiyor ama biraz sacma oluyo sürekli ayni elbise. Gerci dean inda ceketi hep ayni gibi :))

• Aynen :) dean fena :)

Yükleniyor...