Yaa ask romanı istiyorum ama?

Sürükleyici tutkulu bişi olsun birazda +18olsn ama hafif:)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de, neden aşk romanı istiyorsunuz onu anlamıyorum bir türlü. Yani daha akıcı romanlar veya konusu farklı olan romanlar okusanız daha iyi olmaz mı? Hem aşkın romanı mı olur bunu anlayamıyorum. Yani tamam roman içinde aşk geçer de "Aşk" teması üzerine kurulu romanları açıkçası saçma buluyorum. Bilimsel olan bu fizikten felsefeye ya da ne bileyim bilimin herhangi bir alanına dair olabilir. Yani edebiyat da bir bilimdir bence ve edebiyata dair şeyler okunabilir mesela. Yani birçok yeni nesil kendini romancı, yazar, şair ya da bu tarzda şeyler söyleyerek pazarlayanların peşinden koşmak yerine biraz daha gerçekçi şeyler okuyun, araştırın. Ve son olarak, gözünüzü açın da dünyaya bakın. Dünya edebiyatına, Türk edebiyatına bir bakın. Önemli eserleri, yazarları, bilim insanlarını takip edin. Bırakın böyle cıvık cıvık "Aşk" temalı kitapları. Veya "Aşk" temalı daha düzgün kitaplar, eserler okuyun. Bu benim görüşüm tabii. Sizi de eleştirmiyorum yani genel olarak söylüyorum bunu ve her şeyden bi'haber olmak yerine birçok şeyi takip edin derim. Aşk üzerine de okudunuz mu bilmiyorum ama filmi de yapılan bir kitap eser var "Aynı Yıldızın Altında"yı okuyabilirsiniz. (: Ben kitabı okumadım ama filmine gittim beğendim güzeldi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tamam en iyi romanı soyluyorum +18 tam senlik "gri'nin elli tonu"

1|0
    0|0
  • Aşk-i memnu ;))

1|0
    0|0
  • Neva ;)

0|0
    0|0