Türkiye'de şehit haberi 10 saniye, magazin haberi dakikalarca neden ?

Türkiye'de şehit haberi 10 saniye, magazin haberi dakikalarca neden ?

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak yüreğine sağlık on numara soru bacım.İkincisi olarak şu bilgiyi vereyim haberlerde verilen şehit sayısı toplam şehit sayının her zaman 3'te biri olarak verilir 5 şehit deniliyorsa normalde 15 askerimiz şehit olmuştur.Üçüncü olarak ise;yalakalık yaparak,afedersin milletin kıçını öperek,çalarak,sözde dindar olup bir yetime yardım etmeden sadece sakalı var diye hürmet gösterilip çoğu kişi bu şekilde Türkiyenin yönetim tablosunda üst seviye geldiler.Çünkü;çocukluğunda çekip bir daha çekmemek için 10 kat kötülük yaparak hırsla,kötü kalplikle yalakalıkla bu durumla gelenler şu anda göbekli kirli sakallı abiler lacivert ceketli adamlar halinde oldular.Galeri açtılar,Halısaha zincirleri kurdular.İnşaatta 50 milyarlık daireyi 150'ye satıp yolu döndüler ve de böylece insanlar bu hıyarların eline bakmaya başladılar.Ben eskiden askerliğimi komando olarak yapacağım diyordum.En yakışıklı en büyük en cesur komando olup iple denize atlayacağım diyordum.Ama baktım Karadenizden,Egeden,Akdenizden,Doğu Karadenizden 20-30 sene balla börekle beslenip annesinin her gün 10 kez uyararak evden yolladıkları delikanlı adamlar köpeklerin haince kurşunlarıyla gidince dün kıçında donu olmayan tayyip efendi de şehitlerimize kelle deyip ÜLKEMİZİN ASIL SAHİBİ İŞÇİYE DE ananı da al git deyince benim için komandoluk bitmiştir.Merak etmeyin ben rizeliyim sarallardanım Türkiyenin en sağlam sülalelerinden biri tayyiple de çok akraba tanışıyor ama ben sevmem o herifi çünkü ben kimseyi parası ya da dini yüzünden aşağılamam ama adam sonradan görüp eski halindeklileri eziyorsa,ötü b oklu suriyeliler bayrak astırıp ondan sonra tırışkadan konuşuyorsa komandoluk benim için bitmiştir.Bitmemiştir çünkü ben asla kaçmam tayyip için değil güzel yürekli bacılarımız teyzelerimizin bir oğlu şehit olmasın diye biz şehit oluruz ama kolay kolay da olmayıp ilk 500 tane köpek sürüsünü öldürüp kulaklarını keseceğiz.YAŞASIN YÜREKLİ CESUR İNSANLAR.KAHROLSUN PALYAÇO PARTİ BİLETİ ÇOCUKLARI

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• hülya avşar,pınar altuğ,aysun kayacı,demet akalın herkesin fantezisi ondan belki bunlar.onların bikini ile yakalanması bir ananın evladını kaybetmesinden daha önemli demek ki.ama tarih selüliti değil vatan için öleni yazar.televizyonda ismi okunmadan ölen binlerce şehidimiz var..

4|3
    0|0
  • Temel uçakta yabancı birinin, sigarayı yaktıktan sonra bir yudum sonra attığını görünce. merak etmiş sormuş ;

- Neden böyle yapıyorsun?

Adam cevap vermiş

-Bundan bizde çoook!

Temel dayanamayıp, bir-iki insanları atmaya başlamış. Adam şaşırmış sormuş;

-Neden böyle yapıyorsun?

Temel cevap vermiş;

-Eee bizde de bunlardan çok!

Asker Türkiye'de çok nasılsa gidip ölme yeridir. Neden yer verilsin ki, Ülkenin taş bebekleri hangi barları gezdiği merak konusu olurken, kim kimle ne zaman nerede yakalandı gibi önemli meseleler varken ne gerek var asker, polisin vurulduğu haberlere can sıkmaya...

1|0
    0|0
  • pkk lılar milletvekili diye dolaştığı için..

0|0
    0|0
  • ateş düştüğü yeri yakar..artık bu haberler ülke bünyesinde bağışıklı kazandığı için etkilemiyor bile kimseyi çok üzücü

0|0
    0|0
  • ikisini de izlemiyorum

0|0
    0|0
  • aynen katiliyorum sana bende normal görmüyorum ama bizim medya cok farkli ama bu konuya degindigin icin tesekkürler

0|0
    0|0
  • Hep kötü tarafından bakmayın. Üzüldüğümüzü göstermesinler ki onlar daha fazla sevinmesin. O şehit haberleri çıktıkça teröristler seviniyor farkında değilsiniz. Amaçlarına ulaşmış oluyorlar. Fazla gösterilirse ülkede ki insanlar galeyana gelir. Devlet karışır, iç savaş çıkar.

0|0
    0|0
  • burası türkiyede o yüzden.yabancıların dedıgı gıbı türkler çok çabuk unuturlar şehit olsa ertesi gün kimse takmaz malesef :S

0|0
    0|0
  • çünkü teröristlere askerlrden daha iyi bakılan bi ülkede bunlar gayet normal

0|2
    0|0
  • çok basit.. çünkü insanlar gerizekalı.

0|0
    0|0
  • Ötmeye halkı uyutmaya yönelik iğrenç hareketler soru iidi +5

0|1
    0|0
  • Turkiyedeki medyanin ne kadar yalaka ve yavsak oldugunu bilmeyen kordur derim

0|0
    0|0
  • Duyarsız cahil insanların yüzünden sadece basın değil tabiki onlar para nereden gelirse ahlak etik doğru yanlış demeden uygulamak üzere programlanmış insanlar.

Asıl cahillik saçma sapan dizilerin bir sonraki bölümünü merak etmek, ülke sorunlarına duyarsız kalmak, kitap okumamak, ünlülerin magazinsel hayatlarını ülke sorunlarından daha çok konuşmak. Biz bunları düzeltirsek zaten paranın kölesi olmuş etik ahlak dinlemeyen kişiler de kendiliğinden yok olmaya başlayacak gerçekten duyarlı insanları tanımaya başlayacağız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ilgi göstermiyor çünkü halkımız güncel ve önmli konulara

0|0
    0|0
  • Evet şu saçma insanların bu kadar büyütülmesine sinir oluyorum . :@

0|1
    0|0
  • Ölü prim yapmıyor ülkemizde, birşeyleri görmezden gelmeyi çok seviyoruz.

Bosu bosuna ölen insanları seyretmek, Hic uğruna evlerine ateş düşen evleri görmek aileleri görmek, onlara üzülmek zul geliyor.

Bana dokunmayan yılan bin yasasın mantığında birtiplum olmusuz.

Panpislerle ilgilenip kahkaha atmak dalga gecmek eğlenmek ana meselemiz olmus, bir Hic uğruna topraga giren bedenlere bakıp eglenemedigimiz icin görmezden gelmeyi gorev saymisiz.

0|0
    0|0
  • iktidar yanlısı yalaka bir medyamız var çok şükür.eee milletimizde zaten koyun olunca akşama kadar magazini dayayıp uyutuyorlar milleti sonra da malı hamuduyla götürüyorlar.Kimse de tık yok.bu milletten bir halt olmaz.

0|0
    0|0
  • Çünkü burası türkiyeeee ! kimin kiminle nerde haşna fişne yaptığı bizler için daha önemli bizim için vatan için ölenlerin hiçbir önemi yok.!

0|0
    0|0
  • burası türkiye son derece normal olarak gösteriliyor halka maalesef

0|0
    0|0
  • artık güzel TÜRKİYEMİN insanlarıda duyarsızlaştığı için olmasın ..

0|0
    0|0
  • kesınlıkle yalakalıktan yavsaklıktan

0|0
    0|0
  • kapitalist düzen

0|0
    0|0
  • moralimiz bozulmasin diye.

0|2
    5|4
  • Şehitler de kimmiş kimin umrumdaki bizim için canlarını feda eden ana kuzuları? agzı pis demet akalının 8743908 nikahı daha önemli ya da hülya avsarın kızının neden kavga ettigi gülben ergenin selülitleri... magazini bırak artık haberlerde bile bunlarla karsılasıyorum haberleri de bu yuzden izlemiyorum artık. yazıklar olsun böyle zihniyete .

0|0
    0|0
Yükleniyor...