Site' de müzikle veya fotoğraf ile profesyonel veya amatör anlamda uğraşan kişiler kimler var bakalım?

Soru açık ve net, ne çalıyorsunuz, neyle ilgilisiniz, kayıtlar, miksajlar vs gibi uğraşlarınız varsa ekipmanlarınız tarzlarınız, programlarınız nelerdir? :)

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Profesyonel fotoğrafçılık yapıyodum düğün, nişan gibi organizasyonlarda ama uzun süredir yapmıyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gitar, karaklemcizim, sacma sapan ses video kayitlarim var. telefonun ya da pc nin programini kullaniyorum ses kaydi icin. fotograf cekiyorum.. seciyorum. yakaladigim guzel anlar var.

0|1
    0|0
  • Müzik hayatımda hep var şu an radyo işlerine merak saldım

0|1
    0|0
  • 8 yıl keman çaldım. klasik batı.
    üniversitede bölümümle de alakalı olarak fotoğrafa başladım.
    nikon 7000.

0|1
    0|0
    • kısmen aynıyız, okul olarak müzik produksıyon bitirdim, oncesınde fotoğraf hobim vardı ve onu profesyonelleştirmek istedim az bir photoshop bilgimle ve şu an fotoğraf okuyorum.
      hala inatla d40 =))

• gıvırcık :D

• @afrolevent haha selam :D

• @whiteshadow87 var.. bir sesi var , of diyorum:) ozledim valla sesini dostumun

0|0
    0|0
  • müzik ilgi alanım her tarzdan şarkı söylüyorum.. fotoğraf çekilmeyi severim fakat çekmekle pek ilgilenmiyorum ama ondada iyiyim..

0|0
    0|0
    • sende sanatla oldukça keyifli bir alış veriş içerisindesin belli ki.
      ek olarak profilinde ki fotoğrafta oldukça başarılı bir shop olmuş.

• evet öyle.. teşekkürler..

• müzikle uğraşıyorum elektro ve klasik gitar çalıyorum ekstradanda piyano aynı zamanda şan eğitimimde var

0|0
    0|0
    • bu arkadaş notasyonu ezbere biliyor kesin ve net.

• hayır altta notasyon olmadan çalamazsın demişsinde sadece yalan söylemediğimi bilmeni istedim

• piyano çalıyorsan notasyonu biliyorsundur demek istedim ben sana :))

• Uğraşmayı degil dinlemeyi severim at bekliyorum bir müzigini 😋

0|0
    0|0
  • Yakın bir zaman öncesine kadar müzikle uğraşıyordum. Amatör bir grubumuz vardı, solist ve ritm gitaristiydim. Bazi nedenlerden dolayi biraktim..

0|0
    0|0
    • Peşini bırakma, kısa da olsa ben de öyle bir hata yaptım zamanında istemsiz olarak.
      Bunu tekrar bir düşün ki hem vokal olup hem de ritim gitmek kolay bir görev değildir grup içerisin de.

• Aram bozuk arkadaslarla, okuldan sonra devam etmeyi düşünüyorum..

• En azından eline gitarını al ve parmak egzersizlerini ihmal etme.

• Sarkı arada soylerim... Oylesine..

0|0
    0|0
  • O değilde fotoğrafta ki sen misin :D

0|0
    0|0
  • Amator sarki soylerim ekipmanim yok siteyede birkac kez vocaroodan atmistim zatten

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorm arada şarkı sölerim ama dinlenmemesi tavsiye edilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...