Kurtlar Vadisi Hakkında?

Bu diziyi fazla bilmem, Türkiye'de seveni çokmuş saygı duyarım. Benim yaşadığım yerdeki insanlar bu filmi ti ye alıyor. Çok abartı var diyorlar. Sizce haklılar mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• "Orduya, hükümete, yargıya, hiçbir şeye gerek yok, bağrı açık 4-5 yiğit yetermiş" dedirten bir dizi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Polat Ölürsede
    Dizi Bitmez
    Polatın Bilinmeyen
    Oglu Cıkar
    Diye
    Düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Haklılar
    Hiçbir şekilde ölmeyen, tek kurşunla herkesi yere serebilen, tek başına bir orduyu bile dağıtabilen ve fizik kurallarına aykırı hareket edebilen bir adamı barındırıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yahu 1 çift uzzyle polat alemdarı tarıyorlar tanesi 200 mermi olsa 400 mermi 1 tanesi isabet etmez mi ya. Bilim kurgu resmen..

0|1
    0|0
  • Bence olması gereken bir dizi. Yurt dışında herkes kendi kahramanını çıkartıyor. Amerika bunu rambo rocky süpermen xmen vs. Ingiltere shorlock komes james bond. Yurt dışında ve yurt içinde bizi temsil edecek bir kahraman olması bence şart. Türki cumhuriyetlerde mesela adeta aşıklar. Dizinin güzel bölümleri de var hataları da var. Bu da sık sık yönetmen değiştiren dizilerde normal. Birde butcelerde kısıtlı. Ayrıca her hafta sinema tadında dizi yapmak oldukça güç. Ben güncel konuların işlenişini çok iyi. Süper mi değil ama olması gereken bir dizi.

0|1
    0|0
  • Hayır Türkiye gündemini işliyor

0|1
    1|0
  • Dünyada olan ların diziye vurdukları birşey yani nasıl diyim dünyada siyasal şeyler dizide gerçekleşiyor kısaca böyle şeyler var diyor bize

0|1
    0|0
  • neredeyse hiç izlemedım ama bu yenı sezonunu izliyorum işıd anlatıyor ve doğru anlatıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...