Yeni yabancı diziye başlamayı düşünüyorum. Game of Thrones ve Prison Break ı bitirdim. sizce aşağıdakilerden hangisine başlamalıyım :-?

yeni yabancı diziye başlamayı düşünüyorum. Game of Thrones ve Prison Break ı bitirdim.
sizce aşağıdakilerden hangisine başlamalıyım :-?

• Supernatural (ımdb puanı: 8.7)
    29% (2)20% (1)25% (3)Oy Ver
  • Breaking Bad (ımdb puanı: 9.6)
    29% (2)40% (2)33% (4)Oy Ver
  • The Walking Dead (ımdb puanı: 8.7)
    29% (2)20% (1)25% (3)Oy Ver
  • Dexter (ımdb puanı: 9.0)
    13% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yukarıdaki dizilerden detaylı olarak sadece The Walking Dead dizisini izlemedim. Şu zamana kadar çoğu iyi diziyi izlemiş biri olarak kesinlikle Breaking Bad'i şiddetle tavsiye edeceğim bir dizi.

Neden mi?

-Öncelikle dizideki konular gündelik hayatta olup, acaba olur mu ihtimaline yer vermeden doğrudan insan çaresizse bunu yapabilir cevabını verebiliyor bireyler.

-Sinema fotoğrafçısından tutunda efektlerini veren insanına kadar teknik detayları çok sağlam bir dizidir. Bu da bir çok diziye göre fark atmasını sağlamıştır.

-Oyunculuklar ciddi anlamda şapka çıkartmaktadır. Özellikle duygusal sahnelerde insanlar nasıl tepki verir düşüncesinde olan izleyenler çok rahat ben de öyle yapardım diyebiliyor çoğu zaman. Bu da dizinin gerçekçilik oranını belli edebiliyor.

-En son Emmy ödülünü almıştı fakat daha fazla ödül almış olabilir benim bilgim dışında.

-Bir insanın ölmeye yakın neler yapabileceğini işlemiş bir kurguya sahip olduğundan diyalogların çok etkileyici olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

...

Çok daha fazla şey yazmak isterim ama benim yorumumu okuyacakların diziden soğumasından çekindiğim için şimdilik burada bitiyorum.

İzleyen bilir : İyi sehirler yo!

Hoşça kalın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...