Türkiye nereye gidiyor?

o bebek katılı cani ölsün bu ülke bayram eder yeter artık l*n sizleri kekliyolar oltaya geliyonuz evinizde ne var ne yok alıyolar yatırım istiyosunuz yıkıyorsunuz sonra devlet bize bakmıyor oluyor bizim paramızla elektrik su gibi temel ihtiyaçlar bizlerden çıkıyor çözümü bahene edip saldırıyonuz asker taşlamak tan ne zevk alıyonuz gidin imralıya o iti taşlayın yanlışsam yanlış deyin arkadaşlar artık bizimde sesimiz çıksın her yer suriye li pkk lılarla doldu ülkede huzur kalmadı

Güncellemeler:
amacım soru sormaktı ama bugün Bursa İstanbul Ankara İzmir kısaca tüm ülke karıştı sanane kobaneden çok istiyorsan gidin savaşın ama ülkemin huzurunu bozmaya hakkın yok ha bu sadece bu itler için geçerli değil o suriyelilerde maf etti ülkeyi

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın bunlari kudurtan kim? Asıl bunlari kudurtanlara sayacaksın

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikleeee..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hani yıllarca savunduk, Kürt siyasetinin yolu açılması gerekiyor diye. Silahlı mücadele yerine siyasi mücadele versinler, 'düz ovada siyaset yapsınlar'ı savunduk. Şimdi geldiğimiz nokta, Kürt siyaseti diye bir şeyin olmadığı, tamamen eşkıyanın gölgesinde hareket ettiklerini gösteriyor. Bugün tüm şehirleri isyana teşvik etmek, ülkeyi iç savaşa sürüklemek isteyenlerin siyasetle uzaktan yakından bir ilişkisi olmadıkları ortada. Gereken derhal yapılmalı. Güneydoğu'da geçici OHAL ilan edilmeli ve BDP ve KCK'ya yönelik hukuk işletmeli. Kimsede çıkıp bana Kürt halkı bilmem ne diye nutuk atmasın. İyi niyet politikasından anlamayan bir yapı var karşımızda.

0|0
    0|0
  • dövemeyeceklerini bize dövdürtmek istiyorlar biz yanaşmayınca da böyle yakıp yıkıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bir yerde haklısın , bir yerde haksızsın kardeşim.

Biz aynı ülkede yaşıyoruz aynı topraklarda yaşıyoruz.
    Düşman olma gibi bir durum söz konusu olamaz ! O kürtler zamanında bizim arkamızda durmasınıda bildi.
    Bizde arkalarında durmalıyız , nerede haklısın gelipte polisi taşlamak devlete zarar vermek ellerine bir şey geçirmez, gereksizdir.
    Ama şöylede düşün kardeşim kendi canından dediğin insanlar katlediliyor diğer tarafta , kendi ırkın sen buna bir tepki koyucaksın öyle ya da böyle. Bir yandan onlarda haklı be canları yanıyor..
    İsid göz göre göre katliam yapıyor.

0|0
    0|0
    • aynı yeri yaşıyorsan toprağına sahip çıkacan yatırımları yıkmıycan Atatürkünü sahip çık asker e ne taş atıyon o vekil kılıklılar provake ediyor beyinler yıkanmış bir cahil nesil var

• ya ben onlar ölsün demiyorum bu işid i pkk ı birileri bitirsin artık kafa kesmek ne hadlerine ne suçları var işidin yaptığını bizim içimizdekilerde bize yapıyor kobane denen yer bizim ülkede mi onlar bahane vekilleri yandaşları provake ediyor yazık değil mi ülkeye

• Müdahale için , bizim topraktan olmasına gerek yok kardeşim.
      Bunu Türkiyeye sormak lazım , sen gerçekten barış huzur istiyorsan buna müdahale edersin açık ve bellidir.

Ayrıca bak , imzamıda atıp buraya yazıyorum ; Eğer Türkiye kobaneye müdahale etmezse kendi kafasına sıkar o kürtlerin sonu gelmesi , seninde sonunu getirir. Onlar sadece kürtlerin değil Türklerinde düşmanı ki şahsi fikrim Türkiye buna sessiz kalmaz, yakın bir zamanda gereği yapılacaktır.. Çünkü herkes farkında bunun..

Ülkemizde olan iç huzursuzluğu bende kınıyorum, desteklemiyorum o ayrı bir mevzudur.
      Sanki onları biz öldürüyormuş gibi bize kin kusmaları yanlış.. Ama ortada daha büyük bir yanlış var kardeşim ;

http://www.youtube.com/watch?v=_tS8HkzRnn4

• karıştırmayın l*n türkiye iyi gidiyor..

0|0
    1|0
Yükleniyor...