Turk dizileri hakkinda dusunceleriniz?

Turk dizileri hala berbat siz ne dusunuyosunuz

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Kaliteli dizilerde vardı.
    Günümüz türk dizilerinin bir tadı yok ve olaylar konular hep aynı gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • Küçük aganin tesirindeyim suanda beynimo emiyor sanirim Bakırköy ve manisada izletilmeli akil hastalarina bire bir "AYILTMALI BAYILTMALI DIZILER"

0|0
    0|0
  • hiçbir tanesini izlemiyorum. ya birbirlerinin kopyası ya da konusunu hiçbir zaman anlayamıyorum.
    Bir the walking dead, the last ship, sherlock, rizzoli&isles dizi olsa ne güzel ama yok malesef..

0|0
    0|0
  • Çok baştan savma ve özenti dolu geliyor.. Birkaç tanesi haricinde izlemem dahi.

0|0
    0|0
  • Suyunu çıkarıyolar bölümü uzattıkca uzatıyolar bide deniz yıldızı dizisi yok mu 2 sene oldu neredeyse hiç dizi izlemiyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • Arada iyileri çıkmıyor değil ama hala cok kotu

0|0
    0|0
  • bencede çok berbat. dizede neler olacağını bazen tahmin ediyorum tahminlerim doğru çıkıyor

0|0
    0|0
  • Bence gelişme var. Gerçekten dram olarak çok iyi iş çıkıyor. Son zamanlarda Türk dizilerini yabancılarda takip eder oldu. Gelişiyoruz iyi haber

0|0
    0|0
  • Bazıları güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fotokopi makinesinden çıkma...

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar benim de sorduğum bir soruydu.

Soru formatı: Kalitesiz olmasına rağmen neden Türk dizileri çok fazla izlenir?
    Tabii cevaplar arasında Türk halkı kalitesiz vs. gibi cevaplar vardı. Bir de ben cevap vereyim aynı soruya, onun için birkaç şey yazacağım.

Öncelikle çok spesifik konulu dizilerin hepsinin bir yabancı diziden çalındığı gerçeğini hemen hemen herkes bilmekte. Hal böyle olunca "off be adamlar ne dizi çekiyorlar" gibi saçma sapan yorumlar gelebiliyor.

Biz millet olarak bayanlarda aşk konulu diziler çok popülerken, erkeklerde ise çatışma vurdu kırdı dizileri çok ilgi görmekte. Peki bunun sebebi nedir?
    Çocuklukta hep bu iki şeye özendirildik. Çocukken ne olmak istiyorsun dediklerinde "polis" diyorduk. Bunun sebebi şiddeti, gücü seven bir toplum olduğumuz içindi. Tabii çok sonra değiştiriyoruz mesleğimizi. Kızlarda da aynı şekilde anne olma istediği bir zamanlar çok görülmekte.

Bu hakkında bir sürü şeyler yazılabilir. Fakat demem o ki Türkiye'de genelde yeteneksiz, toplumların istediği kişiler hep daha fazla ilgi görmektedir vesselam.

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun diyorum

0|0
    0|0
  • Genel olarak öyle.

0|0
    0|0
  • Abi insan game of thrones, arrow, vikings, vampire Diaries, the originals, fringe v. b. dizileri izleyince en kral Türk dizisine dönüp bakmıyor bile :/ takip ettiğim tek Türk dizisi Kardeş Payı

0|0
    0|0
  • berbatlar be kanka :D

0|0
    0|0
  • Aşk aşk aşk. Bence haberler

0|0
    0|0
Yükleniyor...