Milliyetçi arkadaşlar buraya?

istiklal marşını atatürkün gençliğe hitabesini ezbere biliyormusunuz google bakan istediği şey olabilir buraya yazabilirmisiniz ezberden madem o kadar vatan sevgisi var içinizde eğrinmeyin yazın bu arada ben bilmiyorum ezberlemiştim ama unuttum maalesef hastalığımdan dolayı adımı bile unutuyom ayıplamayın lütfen

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• asıl mesele ezberlemek değildir onu uygulamasını bilmektir, okullar sayesinde milyonlarca insan andımızı ezbere biliyo (ki maalesef artık bu yok) peki bunların hepsi vatana yararlı insanmı hayır

0|0
    0|0
    • çok fazla işid ya da ne bilim kürt türk sorusu oluyor ama buna nedense ilgi yok nerde bu milliyetçiler bilmeseler bile cevap yazabilirler

Kızlar Ne Diyor 1

• Vatan sevgisi 2-3 kitanin ezberi ile olur mu?
    Bu ezber neye yarar ki beyinde durdugu müddetce?
    Vatan sevgisi hosgörü ile, caba ile, bir seyleri yaparak, ülkeyi ileriye tasimaya gayret ile vs. olur
    hitabeleri, marslari ezberleyerek degil

0|0
    0|0
    • zaten sadece ezberlemeyeceksin onları ne anlatılmak isteniyor sana ne yol gösteriyor önemli olan bu onun için ezberledinizmi diye soruyorum aklınızın bir köşesinde atamızın öğütleri yer alıyormu

• vatanini seven insan her seyi ile sever
      yanlis bulduklari ile de eger gercekten yanlissa mücadele eder
      insanlarin ilgi alanlari degisiyor gercekten de

• sabah beridir mangalda kül bırakmadılar herkes milliyetçi ama bu soruda kimsenin ilgisi yok enteresan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...