Nicolas Cage hakkında

Nicolas Cage hakkındaki düşünceleriniz, fikriniz neler ?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ford Capollo soyadıyla anılmak istemediği için soyadını değiştirmiş,kendi başına bir yerlere gelmeye çalışmıştır.Bundan dolayı takdir ederim.Adam çizgi romanları filan da seviyor.Hatta işin bokunu çıkartıp oğluna Kal-el adını filan vermiş.Son dönem filmleri hayal kırıklığı ama şu üç filmi yeter

Faceoff link

Lor of War link

Wild at heart link

0|2
    0|0
    • The Family Man de listeye girer aslında. Ergenliğimin filmi.

• İlk cümlede düşüklük olmuş asıl adı Nicolas Kim Copolla.Ford Copolla'nın amca oğlu.

@cob Onu da ekleyelim listeye link

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde hep aynı tarz filmlerde oynayan, daha çok macera ve gerilim filmleriyle tanınan bir oyuncu. İyi hasılat yapan filmlerin baş aktörü ama bir Johnny Depp değil tabii.

0|1
    0|0
  • Oynadığı filmler güzel oluyor genelde ama son zamanlar da takip etmiyorum pek.

0|0
    0|0
  • Cage diyince icim bir hos oluyor ya

0|1
    0|0
  • sefiom

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu

0|0
    0|0
  • muhtesem yuzyildaki adamla (adini bilmiom) birbirlerine cok benziolar.

0|0
    0|0
  • artık nicolas cage kusacağım. o kadar çok yerde gördüm ki

0|0
    0|0
  • çok beğendiğim bir oyuncu

0|0
    0|0
  • cok severim

city of angelsla tanıdım

0|0
    0|0
  • tanımam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Yıllarca hayranı olduğum adamdır.

The Wicker Man ile kalbimi kırmış, Hayalet Sürücü 2 ile kalbimde derin yaralar açmıştır. Yine de vazgeçilmezimdir.

0|1
    0|0
    • HS2 bendede aynı etkiyi bırakmadı desem yalan olur...=)

• Ona olan sevgim "face-off" filminde tavan yaptı. Şu ana kadar azalmaya devam etse de nefret edeceğimi sanmıyorum...Bir kaç kaliteli yapımda görsek iyi olur artık kendisini...

0|2
    0|0
  • İyi bir oyuncu. Daha onun oynadığı kötü bir filmle karşılaşmadım. Bir film de Nicolas Cage oynuyorsa o filmi düşünmeden alırım.

0|1
    0|0
  • nedense bu adamı hiç sevmiyorum.oynadığı filmlerin senaryoları da tırt geliyor hep.oyunculuğunu da beğenmiyorum, mal mal bakıp duruyor sanki :/

0|0
    0|0
  • Nicolas Cage sıradan filmlerde oynayan orta şeker bir oyuncu.Yine hiç kanım ısınmadı.Filmelerini görünce direk es geçiyorum

0|0
    0|0
  • sevemedim bir türlü

0|0
    0|0
  • hastasıyız dede..

0|0
    0|0
  • Eskiden severdim. Ama artık ne kadar dandik macera filmi varsa Nicholas Cage o filmde.

0|2
    0|0
  • Snake Eyes filmindeki oyunculuğu güzeldi.

Haa bir de Adaptation var..

0|1
    0|0
    • aynen cast'e bakmadan izlemiştim bu filmi, kimdi lan bu zırtapoz diyip durdum film boyunca :D

• İyi bilirdik.

0|0
    0|0
  • İyi oyuncu.Bu akşam bir kanalda bir filmi var hatta.

0|0
    0|0
  • bence son yıllardaki en iyi aktör

0|0
    0|0
Yükleniyor...