Şiir yazan var mı?

Şiir yazan var mı? Varsa bu şiirleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir yazamam ama çok güzel çay demlerim? =//

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cok yazarim oda alkol siselerinin on ve arkasindaki kagitlari koparip yazarim onlarla beraber hayallerim gibi kaybolur giderler...

1|0
    0|0
  • karaladigim cok siir var
    bazen yine yazarim
    bazen bir forumda bazen bir sitede yayinlamisligim vardi
    eh tabi birde arkadaslarin kiz arkadaslarini etkiledigi siirler var
    yazdiklarim:)

0|0
    0|0
  • Acizane genelde ırmak gibi bosa akıyor

1|0
    0|0
  • şiir yazarım o yazdığım şiiri ya çöpe atar ya da bilgisayarımda depoluyorum gün gelince lazım olur diye

0|0
    0|0
  • Belli gecelerde şiir yazarım. Kimseyle paylaşmam. Ruh halime göre bir çoğunu yakarım. Kendi içimde kavgalarım oluyor bazen.

0|0
    0|0
    • Benide yazmaya isten şey duygularım zaten. Ama o an geçince elime alıp okuduğum zaman güzel şeyler ortaya çıkarabildiğimi farkettim. bir kaç kişiye okutunca çok olumlu yorumlar aldım. Zamanı gelince değerlendirmek isterim..

• ...

• Kardeş şimdi aklıma geldi. Google a pesimist düşler çöplüğü yaz, siteye bir göz at derim. Çok güzel kısa yazılar, paylaşımlar var...

• Sevdiğine şiir yazar derler
    Ben beceremem böyle şeyler
    Onu gözlerine bakınca
    Gelir tüm kelimeler
    :):):)

0|0
    0|0
  • yazarım bir çok şiirimi yakarım okunmaya layık değerli olanları okuyan dostlarıma hediye ederim...

0|0
    0|0
    • Hiç değerlendirmeyi düşündün mü?

• Aynen

• belki emeklilik yıllarımda dostlarıma dağıtmak adına bir kaç baskı yaptırabilirim ama ne mesleğim ne de benim kendi işim olmadığı için böyle bir hadsizlik edip piyasaya kitap sürüp para kazanma taraftarı değilim ;) herkes kendi uzmanlık alanında ilerlemeli

• Evet yazıyorum bir dergide

0|0
    0|0
  • Eski sevgilime yazdığım yüz küsür sayfalık şiir kitabı vardı

0|0
    0|0
  • Şiir yazmayan, çay sevmeyen, türkü dinlemeyen gönülün aynısı ölü birindede var.

0|0
    0|0
    • O zaman etrafımız ölü kaynıyor desene

Kızlar Ne Diyor 4

• şiir değil şiir denemeleri zaman zaman, durdukça değerlenir onlar

0|0
    0|0
  • Ajandamda kalıyorlar öyle..

0|0
    0|0
    • Neden birilerine okutup bir yerden başlamıyorsun? Gerçekten güzel yazıyorsan bir değerlendir derim..

• Hepsi özel olarak bende kalsın istiyorum o yüzden paylaşmak gibi bir niyetim yok.

• Anladım. Kendisi için yazanlardansın yani.. :)

• hayır yazmıyorum

0|0
    0|0
  • yazmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...