Söz uçar yazı kalır resim?

Söz uçar yazı kalır ile ilgili nsıl resim çizebilirim? slogan gibi bişy ypcamda. yardım istiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma gelen kağıdı 2 ye böl
    1. kısma iki kafa çiz biri konuşurken efekt yap kulağın birinden girip diğerinden çıksın.
    2. kısma defter çiz üzerinde yazılar olsun sonra biraz zaman geçmiş gibi tozlu gibi yapabilirsen iz bırak ama yazılar duruyor olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısa video yapabilirsin. Çizimlerini kullanarak.
    Sahilde kuma seni seviyorum yazan bir adam çiz bunu seslice dile getirsin. Arkasında bekleyen kadın da bunu duysun. Bir başka karede el ele tutuşsunlar. Bir başka karede tartışıyor olsunlar ve ayrılsınlar. Kadın yalnız başına sahilde yürürken tekrar o yazıyı görsün ve son karede el ele tutuşsunlar üzerine de bir kalp çiz.

0|0
    0|0
    • yok benim öyle değil afiş yazpıozda söz uçar yazı kalır yazıcam mesela altına konuşan bir kız ama konştukları uçuyo birde yazı yazan kız mı çizsem

• Bence az daha düşün güzel şeyler çıkabilir. Acele edersen daha sonra iyisi gelir aklına ve yaptığın şey içine sinmez. Afişe iki karelik çizim yap madem. İlk karede kalabalıkta bir kıza seni seviyorum diye seslenen bir adam çiz ama kız duyamasın. İkincisinde de duvara yazan adam çiz, kız geçerken görsün.

• Basit bir şekilde:
    http://sketchtoy.com/63270913

0|0
    0|0
  • Evet öyledir.

0|0
    0|0
  • İnsan yaz insanın içinden ruh çıkart silik silik :D

0|0
    0|0
  • Sadece yazı yaz
    Söz uçtu de bak yok işte bu resimde de
    Yerse

0|0
    0|0
  • @redhotchilitits sana yatdimci olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sütyen gider meme kalır
    mendil gider sümük kalır
    parmağımda yüzüğüm yok
    söz ne zaman elin oğlu

donu giydim çorap kaldı
    o deri cekette gözüm kaldı
    borca gircek yüzüm yoktu
    bir kartını vermedin elin oğlu

kabak der ki; ne olacak bu işin sonu
    geizyoz tozuyoz hafta sonu
    o göbeği eritmezsen
    sana varmam elin oğlu.

3|1
    0|0
  • Öğrenci sevenler yardımcı olsun kcfgdfk
    @TheDudeAbides

0|0
    0|0
  • Cikis noktan dövme olabilir. Gazinin kalması her zaman hoş değildir.
    Ya aslında aklima ilk gelen:
    Göster ama elletme sözüne karsilik, üstünde yazılar olan sutyenin kopcasini çözen iki eldi, ama söz de yazi da kalmiyor.
    Su da olabilir; kepenkler, uzerinde de bir gazi: devrim televizyonlarda gösterilmeyecek. Kimse televizyonlarda ne konuşuluyor ne ediliyor hatirlamiyor ama kitaplar kaynak gösterilebilir. Kepengin önünde oturmuş öpüşen iki de erkek. Bilemedim amk.

0|0
    0|0
  • "Verba volant scripta manent" yazın bir de havası olur... Bu cümlenin Latincesi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...