Emniyet amirinin kafasına sıkmak isteyen milletvekili

Haberi gördüğümde bunu mutlaka sormalıyım dedim. Siz bu vekil hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu zevat vaktiyle de Van'da bir doktoru tartaklamıştı çıkan haberlere göre. Yorumlarınızı alabilir miyiz arkadaşlar?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• o gerilim ortamını yaşamadan rahat evdeki koltuktan ahkam kesmek kolay oluyor. bu adam o anın siniriyle konuşuyor. asıl lafını bilmeyenler yönetimdekiler

0|0
    0|0
    • Soruda tarafsızlığı koruduğumu düşünüyorum. Hüküm içeren herhangi bir ifadem bulunmamaktadır.

• yok kardeş senlik bir durum yok dünkü durumu yaşamış biri olarak ben tarafsiz olamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• az önce mynette okudum.artık adalet olmayan bir ülkede bana normal geldi.bunu yurtdışında desin sıkıyorsa.sonuçta herkes insandan doğdu ağaç dalında büyümedi.aynı şeyi kendisine yapılmasını istiyorsa gitsin sıksın biride ona sıksın böyle böyle şiddet şiddeti doğursun.sonuçta herkes emir alıyor ama milletvekilileri hariç hayat onlara güzel.

0|0
    0|0
  • Ben de bir emniyet amirinin kafasına sıkmak istiyorum.Ne var bunda?Herkes istediğinin kafasına sıkabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...