Sizce fotoğraflarım güzelmi (+1)?

örnek olarak bu fotoğrafımı paylaşıyım http://i.hizliresim.com/R6PRDY.jpg
ben yeterince gizem ve ürkütücüyü içinde bardındırdığına inanıyorum siz ne düşünüyorsunnuz yorumlarınız değerli

Güncellemeler:
arkadaşlar esrarengiz olaylar var bu yapıda bura önceden kiliseymiş yanında bir kilise daha varmış o yıkılmış bunun içinde bir kapı gördüm geçen sene açtım içine girdim ilerlerim merdivenler aşşağı doğru gidiyodu bir kadeh ve bir kapı daha vardı kadehi aldım kapıyı açmaya cesaret edemedim o aşam uyudum sabah kaltım masanın üstüne koyduğum kadeh yoktu bu senede gittim kapı yok

0|0
36|37

En İyi Erkek Görüşü

• Orası Hristiyan aleminin değer verdiği bir insan olan Ortamus Kosonista'nın hayatını kaybettiği yerdir genç adam.
    Vahşi bir şekilde katledilen Ortamus Kosonista'nın ruhu çektiği ızdıraptan sonra yapılan ayinler sonucu dünyaya tutsak edilmiştir. Diğer ruhlar gibi dünyadan ayrılmasına izin verilmemektedir. Onu lanetlemiş ve dünyaya hapsetmişlerdir.
    Oraya her giren o kedehi görür ve alır.
    Yıllar yıllar önce bir genç o kapıdan geçip o kadehi almıştı. Yolda giderken başına bir olay geldi ve kadeh yok oldu.
    İnanışa göre Ortamus Kosonista infaz edilmeden önce o kadehten kendi kanını içti. Kendi kanını içerek ayinlerde yapılan dualar sonucu lanetlendi ve o sebepten ruhu bu dünyaya hapsedildi.
    Şimdi diğer bir inanışa göre, o kadehten birşeyler için bir insan hayatını kaybedecek ve bedenini Ortamus Kosonista'nın ruhuna bağışlayacaktır. Ona yeniden hayat verecektir...
    Dikkatli ol küçük adam, dikkatli ol.

http://www.youtube.com/watch?v=4BXNRwxNeNM

3|2
    0|0
    • bu bilgilendirmeye bayıldım nerden buldun bu bilgiyi

• yav bırak ciddi insanmış :D komik birisin sevdim :D

• Peki, nasıl diyorsan öyle olsun. :) @emily1905

www.google.com.tr/imgres

Kızlar Ne Diyor 36

Erkekler Ne Diyor 36

• çok sıradışı ve garip bir görünümü var..
    düşünmeye başladım şimdiden..
    aklıma gelen bişey var...
    eminim ki oranın farklı bir hikayesi vardır.. ve mutlaka o çevrede bilinmiyor olsada o kilisenin etrafında belkide içinde eskiden oranın muhafızlığını yapmış veya orayla görevli birinin mutlaka mezarı vardır.. kadehin bıraktığın yerde olmaması tesadüf değil..
    mutlaka o çevrede o zamandan birinin gizli bir mezarı var.. bencede o kadehin ve kapının yok olmasıda o kişinin yaptığı bişeydir.. kesinlikle mazide bir hikayesi vardır bir olay yaşanmıştır..
    şunu biliyorum ki.. bazı insanlar ölsede kıyamet gününe kadar öldüğü mekanda dolaşabilir.. orayı bir nedenden dolayı korumak isteyebilir..
    çok merak ettim valla..
    fotoğraf çok güzelmiş..
    kilisenin tepeye doğru duruşu bana garip geldi..
    oraya gitmek isterdim yaa..

0|1
    0|0
    • geçen sene içine girdikten sonra bu sene giremek istemedim ama içeriisninde bir fotosu var dıştan çekilmiş atabilirim

• babam fotoğrafçı 25 yıldır bir iş artık bende saolun ilginiz için ayrıyetten teşekkürler

• sade =))

0|1
    0|0
  • Kardeş nerdeymiş burası sen hele bir tarif et malzemeleri elemanları kapıp geliyim hemen kazmaya başlayalım merak etme payını veririz :)) fotolar güzel olmuş

0|1
    0|0
    • paraya çokta ihtiyacım yok ama siz bş bakın yağlıdere alucra yolu züerinde bir köyün çıkışı

• Fotoğraflar iyi ama sen artık orada pek gezme.

0|1
    0|0
  • Evet cok urkutucu ve etkileyici harika tebrid ederim..

0|1
    0|0
  • Bizim buralarda daha beterleri var. Ağaçların arasında harabeye dönmüş çok eski bir kilise var. Her yerini kazmışlar defineciler, bir kere düşüyordum koca çukura.

0|1
    0|0
  • Manzara güzelde başlangıç aşamasındasın anladığım kadarıyla ışıklarda biraz oynamalısın.
    Güzel yermiş nerede burası?

0|1
    0|0
    • stüdyo lensim avrdı ve güneşliği yoktu makinanı biraz fazla ışık aldı ayrıca yanıımda ışığımda yoktu :) teşekkürler yorum içijn

• Lafı bile olmaz açık havada güneşliği unutma hiçbir zaman çok güzel bir görüntüyü istediğin gibi alamazsın için yanar geceleri uyuyamazsın :) başarılarının devamını dilerim :)

• teşekkürler ayrıca çok haklısnız :)

• neresi bura ve alltaki resim deki köprü kaç yıllık dere taşkın debisini hesaba katıp yapmışlar mühendislik harikası şimdi yok öyle

0|1
    0|0
    • bu yol yağlıderr giresun arasında böyle köprü çok var foto atabilirim

• benim evmi la ora tam seçemiyom burdan. D

0|1
    0|0
  • Burası neresi

0|1
    0|0
  • Halka filminde kuyu var ya oraya benzettim :DD

0|1
    0|0
  • Güzel :)

0|1
    0|0
  • Ciddi anlamda çok beğendim hatta bilgisayarıma wallpaper yapmayı düşünüyorum tebrik ederim ama sana önerim çok karıştırma orayı kadeh gitti kapı gitti sırada sen varsın galiba dikkatli ol :)

0|1
    0|0
  • Annen atmıştır çöpe, sen ona bir sor istersen :))

0|1
    0|0
  • D: Ben fotograf çekinemiyom adamlar aşmış

0|1
    0|0
  • güzelmiş hikayeside güzel bence severim bu tarz şeyleri

0|1
    0|0
  • çok güzel bieyer insana huzur veriyor doğrusu :)

0|1
    0|0
  • güzel çalışmalar

0|1
    0|0
  • orada define vardır

0|1
    0|0
  • Güzel kardo

0|1
    0|0
  • Çok güzel

0|1
    0|0
  • Çok güzel tam ürkütücü garip bir mekan havası var..

0|1
    0|0
  • Fıstı demiş miydim sana ben :)

0|1
    0|0
  • güzel olmuş hacı

0|1
    0|0
  • Neresi burası?

0|1
    0|0
  • Bende fotogrf hastasiyim amaaaa