Sizce fotoğraflarım güzelmi (+1)?

örnek olarak bu fotoğrafımı paylaşıyım http://i.hizliresim.com/R6PRDY.jpg
ben yeterince gizem ve ürkütücüyü içinde bardındırdığına inanıyorum siz ne düşünüyorsunnuz yorumlarınız değerli

Güncellemeler:
arkadaşlar esrarengiz olaylar var bu yapıda bura önceden kiliseymiş yanında bir kilise daha varmış o yıkılmış bunun içinde bir kapı gördüm geçen sene açtım içine girdim ilerlerim merdivenler aşşağı doğru gidiyodu bir kadeh ve bir kapı daha vardı kadehi aldım kapıyı açmaya cesaret edemedim o aşam uyudum sabah kaltım masanın üstüne koyduğum kadeh yoktu bu senede gittim kapı yok

0|0
3637

En İyi Erkek Görüşü

• Orası Hristiyan aleminin değer verdiği bir insan olan Ortamus Kosonista'nın hayatını kaybettiği yerdir genç adam.
    Vahşi bir şekilde katledilen Ortamus Kosonista'nın ruhu çektiği ızdıraptan sonra yapılan ayinler sonucu dünyaya tutsak edilmiştir. Diğer ruhlar gibi dünyadan ayrılmasına izin verilmemektedir. Onu lanetlemiş ve dünyaya hapsetmişlerdir.
    Oraya her giren o kedehi görür ve alır.
    Yıllar yıllar önce bir genç o kapıdan geçip o kadehi almıştı. Yolda giderken başına bir olay geldi ve kadeh yok oldu.
    İnanışa göre Ortamus Kosonista infaz edilmeden önce o kadehten kendi kanını içti. Kendi kanını içerek ayinlerde yapılan dualar sonucu lanetlendi ve o sebepten ruhu bu dünyaya hapsedildi.
    Şimdi diğer bir inanışa göre, o kadehten birşeyler için bir insan hayatını kaybedecek ve bedenini Ortamus Kosonista'nın ruhuna bağışlayacaktır. Ona yeniden hayat verecektir...
    Dikkatli ol küçük adam, dikkatli ol.

http://www.youtube.com/watch?v=4BXNRwxNeNM

3|2
    0|0
    • bu bilgilendirmeye bayıldım nerden buldun bu bilgiyi

• yav bırak ciddi insanmış :D komik birisin sevdim :D

• Peki, nasıl diyorsan öyle olsun. :) @emily1905

www.google.com.tr/imgres

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Kadeh hikayesi çok etkileyici gerçekten, gizemli siyah beyaz bir resim sevdim, peki neresi burası acaba?
    Ayrıca kadeh, kapı olayına bir açıklama bulabildin mi?

0|1
    0|0
    • bulamadım tek bulduğum bir din adamıyla görüştüm buralar sahipli dediler onlar tarafından yorumunuz için teşekkürler türkşyede malesef herşey cinsellik bunlara cevap gelmiyorda

• Peki, teşekkür ederim :)

• asıl ben teşekkür ederim sormak veya konuşmak isterseniz mesajla ulaşabilirsiniz

• Fotoğraf çok güzel bir önerim var aynı fotoğrafı yazın güneş batarken hafif ışıkta çekebilirsiniz çok daha farklı bir atmosfer yakalanılabilir tabi bu kışın ya da sonbaharda da olabilir gereken sadece güneşin kızılımsı ışığından yararlanmak tabi bu fotoğraf için yapının bulunduğu yer ve güneşli bir günde güneş ışığını ne açıyla aldığını bilmekte önemli

0|1
    0|0
  • Ben cok beğendim cok güzel ve dediğin gibi gizelmli ayrıca kadeh hikayesi de baya ürkütücü dikkat et sarma başına onları bu konuda cok ciddiyim :)

1|1
    0|0
    • hocada böyle dedi uyarmışlar dedi :D

• Besmele çek dal olaya o zaman şimdiden başarılar ;)

• teşekkürler :) yapacağım sanırsam

• Evet guzel :)

0|1
    0|0
  • Resim güzel olmuş bence begndim birde orayi arastrcam demissin köye gidip arastrnca bizede anlat :) bakalim. ne sırrı varmis

0|1
    0|0
  • Itiraf ediyorum. Kadehi ben aldım.

0|2
    0|0
  • Çok iyi ya.. :)

0|1
    0|0
  • sabah uyandın kadeh yok ertesi yıl gittin kapı yok bir gecede sen kaybolma da ortadan :)

0|1
    0|0
  • Güzeeell..

0|1
    0|0
  • Ben olsam dolaşmam öyle yerlerde sahipleri terketmemis olabilir o yeri. s

1|1
    0|0
  • guzel

0|1
    0|0
  • güzel :)

0|1
    0|0
  • Ilk fotoya fazla efekt yapmamış misin. Contrast çok olmuş. Makine ne?

0|1
    0|0
  • Eveet cok guzel :)

0|1
    0|0
  • Mekanda cekimde gzl kardeş begendim

0|1
    0|0
  • Bence değil mekan sentezi harika ama çekimler çok amatör

0|1
    0|0
  • Neresi burası

0|1
    0|0
  • Evet güzel

0|1
    0|0
  • Bence orada altın var ^_^

0|1
    0|0
    • zaten esrarengiz olaylar var bu yapıda bura önceden kiliseymiş yanında bir kilise daha varmış o yıkılmış bunun içinde bir kapı gördüm geçen sene açtım içine girdim ilerlerim merdivenler aşşağı doğru gidiyodu bir kadeh ve bir kapı daha vardı kadehi aldım kapıyı açmaya cesaret edemedim o aşam uyudum sabah kaltım masanın üstüne koyduğum kadeh yoktu bu senede gittim kapı yok

• Bayıldım resmen. Yolum düşerse kesin bakıcam.

• içide var ama olaydan sonra girmeye korktum dışardan çektim

• Hoş ben beğendim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 36

• çok sıradışı ve garip bir görünümü var..
    düşünmeye başladım şimdiden..
    aklıma gelen bişey var...
    eminim ki oranın farklı bir hikayesi vardır.. ve mutlaka o çevrede bilinmiyor olsada o kilisenin etrafında belkide içinde eskiden oranın muhafızlığını yapmış veya orayla görevli birinin mutlaka mezarı vardır.. kadehin bıraktığın yerde olmaması tesadüf değil..
    mutlaka o çevrede o zamandan birinin gizli bir mezarı var.. bencede o kadehin ve kapının yok olmasıda o kişinin yaptığı bişeydir.. kesinlikle mazide bir hikayesi vardır bir olay yaşanmıştır..
    şunu biliyorum ki.. bazı insanlar ölsede kıyamet gününe kadar öldüğü mekanda dolaşabilir.. orayı bir nedenden dolayı korumak isteyebilir..
    çok merak ettim valla..
    fotoğraf çok güzelmiş..
    kilisenin tepeye doğru duruşu bana garip geldi..
    oraya gitmek isterdim yaa..

0|1
    0|0
    • geçen sene içine girdikten sonra bu sene giremek istemedim ama içeriisninde bir fotosu var dıştan çekilmiş atabilirim

• babam fotoğrafçı 25 yıldır bir iş artık bende saolun ilginiz için ayrıyetten teşekkürler

• sade =))

0|1
    0|0
  • neresi bura ve alltaki resim deki köprü kaç yıllık dere taşkın debisini hesaba katıp yapmışlar mühendislik harikası şimdi yok öyle

0|1
    0|0
    • bu yol yağlıderr giresun arasında böyle köprü çok var foto atabilirim

• Kardeş nerdeymiş burası sen hele bir tarif et malzemeleri elemanları kapıp geliyim hemen kazmaya başlayalım merak etme payını veririz :)) fotolar güzel olmuş

0|1
    0|0
    • paraya çokta ihtiyacım yok ama siz bş bakın yağlıdere alucra yolu züerinde bir köyün çıkışı

• Fotoğraflar iyi ama sen artık orada pek gezme.

0|1
    0|0
  • Evet cok urkutucu ve etkileyici harika tebrid ederim..

0|1
    0|0
  • Bizim buralarda daha beterleri var. Ağaçların arasında harabeye dönmüş çok eski bir kilise var. Her yerini kazmışlar defineciler, bir kere düşüyordum koca çukura.

0|1
    0|0
  • Burası neresi

0|1
    0|0
  • Ciddi anlamda çok beğendim hatta bilgisayarıma wallpaper yapmayı düşünüyorum tebrik ederim ama sana önerim çok karıştırma orayı kadeh gitti kapı gitti sırada sen varsın galiba dikkatli ol :)

0|1
    0|0
  • benim evmi la ora tam seçemiyom burdan. D

0|1
    0|0
  • Manzara güzelde başlangıç aşamasındasın anladığım kadarıyla ışıklarda biraz oynamalısın.
    Güzel yermiş nerede burası?

0|1
    0|0
    • stüdyo lensim avrdı ve güneşliği yoktu makinanı biraz fazla ışık aldı ayrıca yanıımda ışığımda yoktu :) teşekkürler yorum içijn

• Lafı bile olmaz açık havada güneşliği unutma hiçbir zaman çok güzel bir görüntüyü istediğin gibi alamazsın için yanar geceleri uyuyamazsın :) başarılarının devamını dilerim :)

• teşekkürler ayrıca çok haklısnız :)

• Halka filminde kuyu var ya oraya benzettim :DD

0|1
    0|0
  • Güzel :)

0|1
    0|0
  • çok güzel bieyer insana huzur veriyor doğrusu :)

0|1
    0|0
  • güzelmiş hikayeside güzel bence severim bu tarz şeyleri

0|1
    0|0
  • Annen atmıştır çöpe, sen ona bir sor istersen :))

0|1
    0|0
  • güzel olmuş hacı

0|1
    0|0
  • D: Ben fotograf çekinemiyom adamlar aşmış

0|1
    0|0
  • orada define vardır

0|1
    0|0
  • güzel çalışmalar