Kitap değiştirme kampanyası

Bu sosyal paaylaşım sitelerinden okuduqumuz romanları birbirimize versek değiştirsek mantıklı olmaz mı aynı ilde bulunanlar birbirine verilir?yada buna benzer siteler var mı fikriniz var mı?Kitap okumayı seviyorum ama en fazla bi kaç roman alabiliyorum pahalı oluyor kitaplar paylaşsak güzel olmazmı sizce?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence de yapalım böyle birşey. ben varım.

1|0
    0|0
    • olur demi?

• aynı şehirlerde olan kişilerle yapılabilir bence. hem daha fazla kişi kitap okumuş olur iyi birşey e vesile oluruz ne güzel. takas etmek şart değil alamayan kişilere de kitap verilebilir bence.

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu ana dek ödünç verdiğim kitabın geri döndüğünü hiç görmedim.

Hem benim bilim-kurgu kitaplarım değerlidir, piyasada da bulunmaz. Canımı al, kitabımı alma. :)

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel olur.Ve gayet mantıklı.Açıkcası kaılmak isterim böyle birşey olursa

1|0
    0|0
  • Çok süper olur.

0|0
    0|0
  • kitap değiştirme mantalitesini kullanarak, tecavüzler artar. tacizlar alır başını gider. abazanlıklar. ohoooh. herkesin kitabı kendine.

0|0
    0|0
  • biz arkadaşlar arasında yapıyoruz zaten:D

0|0
    0|0
  • olmaz.:) benim kitaplarım çok kıymetlidir, kimseye veremem arkdaş. Kimseden de kalıcı olarak almam, geçici alırım. Paramın önemli bir kısmı kitaba gidiyor zaten...

0|0
    0|0
    • zaten okuyup birbirimize verecegiz kimsenin kitabı kimsede kalmayacak degişitrince benm kitabımda sende kalacak :)

• Ya böyle olacaksın var ya benim bütün kitaplarım millette hiçbiri geri gelmez.

• Zaren verdiklerimin çoğu gelmedi

• Sanal da zor olur, çünkü herkes ayrı şehirlerde

kargo desen kitap parası kadar kalsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• başlığı görünce heyecanlandım bir an,böyle bir şey var bizi haberdar ediyorsun sandım sonra içeriği okuyunca poff diye söndü heyecanım...

kitap değiştirme işi sanal ortamdan çok zor olur ama tanıdığın kitap okuyan kişilerle değiştirebilirsin...yaparız biz ayarlayırız bir şekilde dersen ben varım.

0|0
    0|0
    • çevrende kitap okuyan biri yoksa sanal ortamdan yapılır kütüphaneler var ama gitmişseniz görmüşsünüzdür genelde okunmayan eski tarz kitaplar var benm elimde milenyum serisi var puccayı okumak istiyorum mesela alsam 20 tl:D

• aldıgım kitaplar var okunuyor ve bi daha duruyor aktivete geçebilir nedn olmasın :)

• olabilir güzel bir düşünce,fakat benim demek istediğim okuduğum kitaplar elimin altında olsun hatırlayınca sayfalarını karıştırayım isterim :)

• Ben veremem, geri vereceğim kitabı da almam.

0|0
    0|0
  • Değişim yapacak kitabım yok benim , vermem kimseye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...