Neden Hitler`e kin beslersiniz tanımadığınız bir insana?

Forumda aşırı Hitler düşmanı bir nesil var bunların yanlı kaynaklardan faydalanarak Hitler`i tanımadan yargılamaları normal tarihi kazananlar yazıyor çünkü, ancak bilinen veya gün yüzüne çıkan veya insanların bilmesi istenen bilgiler ne kadar güvenilir?

Hitler`i ve savaşı birazda Alman kaynaklarından okumanızı tavsiye ederim.

Güncellemeler:
Hitler iktidarı boyunca asla savaş yanlısı bir siyaset izlememiştir 1939 yılına kadar siyasi alanda bir çok başarı kazanmıştır. .

Ancak Polonya konusunda siyaset fayde etmedi tek çıkar yol askeri operasyondu. Operasyon emri 24-25 Ağustos günü verildi ancak 2 saat sonra iptal edildi, sebebi İngilizler ile yeni bir anlaşma sağlamaktı o gece emrin iptal edildiğinden bir haber operasyona başlayan 100 kadar Alman öncü askeri ölmüştür. .
Hitler asla savaşmak istemedi anlık operasyon ile Polonya yı hemen teslim alacaktı ancak İngilizlerle anlaşma umudu ile operasyonu iptal etti sonuç anlaşamadı ve 6 gün sonra 1 Eylülde operasyon başladı geçen haftaya göre Polonyalılar sınıra sürekli asker takviyesi yapmıştı ve Almanlar çok ciddi zaiyatlar verdiler.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• :))) dalgami geciyorsun "Hitler`i ve savaşı birazda Alman kaynaklarından okumanızı tavsiye ederim" adamlar gecmislerinden utaniyorlar ve heralde en cok nefret edende onlardir tüm dünya hala bu rezaletti konusuyor... sunuda belirtiyim almanyada yasiyorum... bakanlikda staj yapdim ve ordaki bir bireyin cocogu ingiltere gitmis o cocuklari naziler diye taslamislar... avrupada farkli ve türkiyede hitler farkli göründügünü ben sonradan ögrendim... adama nefret gibi hisler tasimiyorum dedigin gibi tanimioyrum ama gidin alman kitaplarindan okuyun demeden yani pardon ama cok sacma

0|0
    0|0
    • O kadar emin olma Hitler`in Alman milletine yaptığı işler kesinlikle tartışılamaz bile..

Dediğim gibi tarihi kazananlar yazıyor siz hiç bir şey bilmiyorsunuz. .

• Ben yok mu dedim simdi nazi ayrıca gizli falanda deiler kiyafetleriyle belli ediyo onlar kendilerini. fasizim her yerde mevcut

• Sana da yazıyım aklınızca günah keçisi çıkartmışsınız ancak derinlerde çok suçlu var objektif olun biraz.

Erkekler Ne Diyor 6

• hitler iyidir kardeş..

0|1
    0|0
  • aşman kaynaklarının hangısı hıtlerı ovuyo bilader ben onu merak ettım bizim gurbetcı kardeslerımızı dırı dırı yakan doven onları assalıyan sozde alman mıllıyetcısı hayvanların yalan yanlıs kaynaklarından baska bir tez ortaya koyuyosun yahudilere laf atmak ıcın kendı kalene gol yiyorsun al buda kapak olsun

0|0
    0|0
    • Yahudiler kardeşim gibidir konu o değil sadece savaş ve Hitler hakkında kimse bişey bilmiyor. .

• Hadi yol al kardeşim bir günah keçisi seçmişsiniz aklınızca ancak diplerde bir yerde çok şuçlu var.

• Adolf hitleri nette araştırırsın ama ben nazi araştırmaları yapan biri olarak genel bilgi vereyim.
    Naziler:Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi (Hitlerin partisi mensubları)
    1. dünya savaşını kaybeden almanyayı 6 yılda sanayi devi yapmış, tüm avrupayı 2. dünya savaşında ele geçirmiş adam. Tüm dünyada tek devlet kurmak istemiş, Almanların değil, insanlığın üstüne inanmış yüce führer. Kamal Atatürk hayranı. Emperyalizm ve kapitalizm karşıtı. Müthiş bir asker ve deha. Büyük devrimci.

Tarihi amerika, ingiltere ve siyonist kaynaklarından okumayın.

0|0
    0|0
  • Adolf hitlerin sivil halka yaptığı katliamları kim yalanlayabilir sen mi? dikta rejimlerinin sonu hep belli olmuştur zaten. o da kendi belasını kendi buldu intihar etti darısı diğerlerinin basına

0|0
    0|0
    • İntahar onurlu bir davranıştır onunla birlikte bir çok kişi intahar etmiştir Mussolini gibi halk tarafından intahar etmemiştir ve o intahar ettiğinde halk oldukça üzülmüştür. .

• Sen yanlış gelmişsin abim git soru aç bir tane kızları topa aa bakın kızlar kaslarım nasıl yorumlayın de hadi abim. .

• şş cok konuşma mide bulandırıyorsun

• Allah seni beyninle sınıyor

0|0
    0|1
  • Hitleri sevmem için bir sebep söylermisin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...