GİTAR ÇALMAK İSTİYORUUM !?

Dersmz Müzikti. Hoca Derse girdi Birkaç dakika gitar çaldı. Çok Hoşuma gitti öznmdim. Hoca kursta yapıyor. Yalnız Fiyat Çok Yüksek. Kendi Kendime Öğrenmem Mümkün mü? Veya Çalmanın Kolay Yolları?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Elbette öğrenebilirsin ben evde öğrendim daha sonra kursa gittim müzikle ilgili olan kısımlarını öğrenmek için. Yalnız ne tür müzik parçalarını çalmak istiyorsun ona gre değişebilir.

0|0
    0|0
    • Klasik Gitar İle Çalmak İstiyorm.

• Ben pop müziğe ilgi duyuyordum başlarda. Mesela Coldplay'in The Scientist parçasından çok etkilenmiştim. Gitar çalmaya heveslenip klasik bir gitar aldım. Daha sonra bu tarz müzikler için klasik gitarın değil akustik gitarın daha iyi gideceğini sesinin daha hoş olduğunu fark ettim. Youtube da nasıl gitar çalınacağına dair bilgiler içeren kanallar var. Eğer pop müzik ağırlıklı senin gitara eşlik edeceğin parçalar çalmak istiyorsan bazı akorlar , ritimler var onlar üzerinde çalışarak bunu gerçekleştirebilirsin. Mahalo Guitar, guitar tutorials diye arayarak bunları bulabilirsin, ben bu şekilde sevdiğim parçaları çalmayı öğrendim, sonra okuldaki müzik hocasından ders almaya başladım o hoca sayesinde klasik müzik dediğimiz Romance fur elise gibi parçaları öğrendim, daha detay bir nota bilgisine sahip oldum, parmakla çalma diyebileceğimiz parçaları öğrendim, ama başta akustik gitar almadığım için hala pişmanım bu yaz akustik gitara geçmeyi düşünüyorum.

• Hmmm anladm :) Çok saol cevabın için. İnş hayırlısı olur...'

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabır ister, internetten dersleri izleyerek baya geliştirebilirsin kendini

0|0
    0|0
    • Bu Baya Sürer mi?

• Kabiliyetine bağlı ama 1-2 ayda basit ritimler çıkartabilirsin

• Ben yurt dışında okuyorm. Toplantı yapılck yakında. İnş indirirler parayı. Evde öğrenmek risk bide...

Yükleniyor...