Oyuncu olmak istiyorum?

Kalbimi hızlı hızlı çarptıran , beni mutlu eden , huzura kavuşturan tek meslek! Çok düşündüm hukuk, psikoloji , pdr vs. . bunların hiçbiri bende oyunculuk kadar heyecan uyandırmadı , mutlu etmedi beni! İşin tuhaf tarafı hayatımda bir kere sahnede olmam! Ve ondada söyliyeceğimi unutmuş elime yazdığına bakmıştım! Dizilerde de oynamak istiyorum! Ünlü de olmak istiyorum isimin en iyisi! Mesela tiyatroya gittiğimde kalbim yerinden çıkacak mış gibi oluyorum! Ben de karar verdim İzmirde gidip önce hukuk okumak hukuk okurken de ve okuduktan sonra oyunculukla uğraşmak! Sizce nasıl bir fikir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu herkesin kalbini hızlandırır, adrenalin/heyecan... Sen birde başbakanlığı dene, milyonlara hitap etmeyi, koca ülkeyi yönetmeyi... Adrenalini doruklarda yaşarsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vaaaay beee benim de içimde kaldı tiyatroculuk. İlkokulda ücretsiz eğitim kazanmıştım fakat ailem göndermedi. Şimdi hukuk okucam.
    Ve en önemlisi hayatı kocaman bir sahne olarak görüyorum. Tüm dünyanın beni alkışlamasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim karşı dairede ünlü bir genç çocuk model var.. Ona danıştım oyunculuk eğitimi al sonra gel yanıma dedi.. Ben de bu mesleği istiyorum

0|0
    0|0
  • Ondan sonra nah sana uyku nah sana uyku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de aynısı yaptım, ailem istediği için istanbul'da özel bir üniversitede hukuk eğitimi aldım, yasal stajımı bitirdim. okulu bitirip stajımı yaparken de oyunculuk okullarından birisine devam ettim. Şu an 26 yaşındayım ve hala oyunculuk eğitimi alıyorum. şimdiden okulum aracılığıyla iki tiyatro oyununda ufak da olsa rol aldım ve geçen ay bir ajansa kayıt oldum. istersen yapamayacağın şey yok, yolun açık olsun.

0|0
    1|0
Yükleniyor...