Adolf Hitler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Adolf Hitler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hitler onurlu bir adamdır yapabileceği her şeyi yapmıştır bazı yapmak istemedikleri şeyleri de yapmak zorunda olduğu için yapmıştır geri dönüşü olmayan yolda elinden gelenin en iyisini yapmıştır. .

1|2
    0|0
    • Guderian a uysaydı şimdi Büyük Alman İmparatorluğu yaşar olurdu

Kızlar Ne Diyor 4

• Beatrisie11

3 Xper (18-24)

17saatŞikayet

Uyguladığı yöntemin aynısını teröristlere yapmak lazım.

1 10 0

Yorum

Soran (18-24)

17saatŞikayet

Bence de

... Böyle bir konuşma geçen bir Adolf Hitler adlı başlıkta, hakkaten cahilligin beyni olmayıp fikri olan örneklemesine kanıt. Böyle insanlar lütfen, böyle büyük başlıklar açmasın.. Bilginiz olsun, marjinal görünmek şart değil.

0|1
    0|0
  • Uyguladığı yöntemin aynısını teröristlere yapmak lazım.

1|1
    0|0
  • zeki bir psikopattır.

0|1
    0|0
  • Bir tiyatro senoryosundaki oyuncudur benim için..
    Önce Hitler adı yaratildi sonra bu adam ona göre şekillendi..

0|1
    0|1
    • Değişik bir bakış açısı

• Aslında kendisi detaylı araştırılırsa gayet olağan bir görüş olduğunu göreceksiniz. Bir aralar hayranlık denmesede ilgim olan bu liderin bir sahibi olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğramam kaçınılmaz olmuştu.

• Ben rastlamamıştım böyle birşeye ama daha detaylı araştıracağım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• kavgamı okuyun goreceksınız aslında o kadar arızalı bır tıp degıl.. tek sucu varsa oda sadıst bır katıl olması, gerı kalan hayatı oldukca akla bılgıye ve dıne dayalı..

0|1
    0|0
  • büyük adam.
    Führer.

1|2
    0|0
  • ütopik psikopatlardan biri

1|1
    0|2
    • Öyle ama aynı zamanda zeki ve kararlı bir kişilik

• hitler de basarılarında tek degildi. gereksiz bir söylem bu. biz önderlerden bahsediyoruz. neyse hitlerin atatürk ü örnek alması normal bir sey. yüzyılın gördügü en büyük komutan ve devlet adamı atatürktür yaptıklarıyla. tartışmasız.

• Tabi ki M. Kemal Atatürkte Hitlerler de tek değildi

• Adolf hitleri nette araştırırsın ama ben nazi araştırmaları yapan biri olarak genel bilgi vereyim.
    Naziler:Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi (Hitlerin partisi mensubları)
    1. dünya savaşını kaybeden almanyayı 6 yılda sanayi devi yapmış, tüm avrupayı 2. dünya savaşında ele geçirmiş adam. Tüm dünyada tek devlet kurmak istemiş, Almanların değil, insanlığın üstüne inanmış yüce führer. Kamal Atatürk hayranı. Emperyalizm ve kapitalizm karşıtı. Müthiş bir asker ve deha. Büyük devrimci.

Tarihi amerika, ingiltere ve siyonist kaynaklarından okumayın.

Hiçbir soykırımı desteklemem ama yahudi soykırımı palavradır. Tartışmak isteyen olursa özele gelsin.

0|0
    0|0
    • Hocam dediniz ya Amerika ve İngiltere kaynaklarından öğrenmeyin diye bir kaynak tavsiyeniz var mı füherer ve naziler ile ilgili

• Hitlerin kendi kitabı olan kavgam

• Sıkıcı diyenler var ama bakayım

• kukla

0|1
    0|1
  • hitler lüzumsunca insan katleden boş bir canidir başka birşey değil tarihteki en lüzumsuz savaşı o açtı daha ne olacak

0|0
    0|1
  • Sovyetler'e sarmasaydı iyiydi ve götürürdü. Keşke saldırmazlık antlaşmasına uysaydı. Bana göre övgüyü hak eden biri.

0|1
    0|0
Yükleniyor...