Bollywood filmlerini izliyor musunuz?

Bollywood filmlerini çok beğeniyorum. Önceleri izleyenlerle dalga geçiyordum ama bende bu filmlerin akışına kapıldım. En son "I Hate Luv Storys" filminini izledim. Keşke oradaki aşk gerçek hayatta da olsa diyorum bazen. Siz Bollywood filmlerini izliyor musunuz?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Bollywood filmleri vazgecilmez bir durum haline gelmistir benden. Gercek hayati onlarda yasiyorum. Super otesidirler.!

Dipnot; nickim alenen brlli ediyor sempatimi :D

0|0
    0|0
    • Aynen ya. Bende bollywood fanı olan bir arkadaşımla dalga geçiyordum en son, ama şimdi bende bayılıyorum :) Favorim de İmran Khan :)

• Aynen :D Bir de adamlar yaşlarına göre çok genç duruyor ya ona hayret ediyorum :)

• Amir khanin 40 ka merdiven dayamis oldugunu ogrenince etkisinden cikamamistim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Son iki ayım ve 32 film. Kesinlikle bağımlılık yaratıyor, tavsiyem hiç başlanmaması yönünde. King of Romance diyor ki bu konuda;"Filmlerdeki aşklara özenmeyin. Çünkü onları senaristler yazar, sizinkini ise Allah."

1|0
    0|0
  • izlerim
    güzel filmleri var
    takip ederim

0|0
    0|0
  • Evet, cok severim hintlileri. Ama en cok meshur Aamir Khan filmlerine bayiliyorum, tabi kendisine de:)) diger Khanlarin filmlerini de severim, ama Aamir den sonra Shahrukh Khan gelir:)

0|0
    0|0
  • Shahrukh khan filmlerini siddetle öneriyorum :)
    Özellikle "main hoon na"

0|0
    0|0
Yükleniyor...