Cem Yılmaz'ın son filmi Pek Yakında'yı izlediniz mi?

http://www.sinemaseansi.com/pek-yakinda/

Pek Yakında'yı izlediniz mi? Nasıl sizce?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• izledim çok güzeldi ama fazla ürün yerleştirme yapmışlar film kadar reklam vardı diyebilirim

0|0
    0|1
    • :D Turkcell'i iyi yerleştirmişler. :D

• orası zaten bomba ya pepsileri içerken filmdeki sessizlik ve göze sokulması bu cem yılmaza eksi katıyor bu yüzden beğenilmiyor

• Parayı götürdüğüne bakıyor demek ki. Ama Cem Yılmaz'ın her filminde var bu sahneler.

Yahşi Batı'da Kola Turka filmin konusu gibiydi neredeyse. :D

Ama bana göre gelmiş geçmiş en saçma ürün yerleştirme Kuzey Güney dizisinde bir çamaşır suyu reklamıydı.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır

0|0
    0|0
  • Evet super

0|0
    0|1
  • Acayio komik değildi ama komikti ve fikm için baya uğraşılmış belli

0|0
    0|1
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • bugün izledim gayet güzel bir filmdi

0|0
    0|1
  • Adam hakkını vermiş harikaydı

0|0
    0|1
  • Burayada cikarsa sinemalara izlerim

0|0
    0|0
  • Ahah. d ya hala guluyorum biz sinemaya gittik kuzenlerle felan baktik filmlere cem yilmazin filmi vizyondaydi ama pek yakinda ya ismi isminin o olduğunu bilmiuoduk izlemedik iste sonra eve gelince baktim netten mehersem filmin adi pek yakindayimis ya koptumm. d. d

0|2
    0|1
    • daha filme gitmeden gülmeye başladın desene :)

• Aynen aynen. d valla güzel bir ani oldu :))

Erkekler Ne Diyor 6

• gişede çakıldı bekleneni alamadı hemen hemen her izleyen olumsuz tepki veriyor

0|1
    0|0
    • Olumsuz değil de beklentiyi karşılamadı.

• Gayet guzel bir filmdi özellikle mekanlara bayıldım

0|0
    0|1
  • sokaga cıkma yasagı var bitince gideriz

0|1
    0|0
  • Pek Yakı'nda izleyeceğiz

0|0
    0|1
  • Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

0|1
    0|0
  • bari bu soruyu gizlenerek sorma *

0|0
    0|0
    • Sende bu cevabı gizlenerek vermeyeydin.

• hayatınız kaçıp saklanmak üzerine... gizlenmekten saklanmaktan varlığınız yok olmuş

• Bunlar şu an senin için de geçerli. : )

Yükleniyor...