Klimaların rutubeti dışarı atarak içerinin havasını kuru serin yayla havası yaptığı modu biliyor musunuz?

Klimalı bir mekana girdiğinizde önce serin bir ortam ile karşılaşırsınız. sonra zaman geçtikçe artık orası size serin değil sıcak gelmeye başlar hatta o klimalı mekanda terleyebilirsiniz de... Çünkü klimanın soğutmaya çalıştığı ortam rutubetlidir. rutubetli ortamlar serinlik hissi vermezler. Klimaların rutubeti dışarı atma ve odayı kuru yayla havası serinliğine getirme modunu bilen var mı?Bu mod bazı klima kumandalarından "dry " kelimesiyle, bazılarında "su damlası" karakteriyle yer alır...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyordum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 'mode' ayarlarında oluyor 'dry' seçeneği zaten açıksa su damlası karakteri kumanda ekranında görünür ona göre açıp kapatabilirsin. benim odamdaki klimayı 'ion' moduna getirdim böyle yatma vakti 2 saatliğine açınca bi hoş oluyorum klimadan buharda çıkmıyor kuru kuru üflüyor ama sanki yaylada gibi:)

0|0
    0|0
  • bilmiyodum ama analamdmda zaten şimdi :S

0|0
    0|0
    • sen bu dry veya damla işaretli moda al bir gece uyu hiç terlemeden dinç bir şekilde uyanıverirsin. tıpkı yayla evinde uyanmış gibi :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Dry modu candır gerçekten yaşam kalitesini artırıyor. oda ne çok soguk nede bunaltıcı oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...